19 Ekim 2010 Salı

KSK Reha Öz'ü Bıraktı, Tufan Ersöz Gündemde

Pınar Karşıyaka'da tecrübeli forvet Reha Öz ile yollar ayrıldı resmi olarak. Oyuncu şu anda boşta. Ondan boşalan pozisyon için ise koç Gökhan Taştimur'un sistemine ve idmanlarına adapte olamadığından ötürü Olin Edirne ile yollarını ayıran Tufan Ersöz düşünülüyor. Zaten sezon başındaki birinci hedeflerden biri Tufan'dı. Hem Hakan Demir'in eski öğrencisi olmasından, hem de gerçekten iki ismin de birbirleriyle çalışmayı istemesinden ötürü zemin transfere müsait diyebiliriz.

16 Yorum Yapılmış:

Cakarta35 dedi ki...

BENCE YAZIK OLMUŞ BU ADAM HER TAKIMDA OYNAR ÇOK İYİ BİR İNSAN ÜZÜLDÜM EN HAYIRLISI NE İSE O OLSUN.

fuat dedi ki...

ilk kurban reha... galatasaray ve efes pilsen'e de kaybedilirse, üçte sıfırın faturası kime kesilecek merak ediyorum. böyle günlük hareketler ksk'ye yakışmıyor.

can saner dedi ki...

şutör diye aldılar son 4 maçta 15 de 2 üçlük atmış, hollandadaki maçta 4 de 0 da cabası..

MeRtO dedi ki...

İşte bence de formsuzluk yüzünden ayrıldı, bu kaybedilen maçların faturası ilk 5bile oynamayan bir oyuncuya nasıl kesilsin!

Miksiyon dedi ki...

Hem şut performansı düşük kaldı hemde savunmada çok yumuşak bir oyuncu bunun sonucu formayı alperden alamamıştı. tek yönlü durdurulması kolay bir oyuncuydu. Halil üner tarzı hocaların olduğu her takımda 35 dakika civarı oynar:) Yerinde bir hamle oldu bence kskmiz için. Fatura çıkarma yorumu komik olmuş bu arada adam zaten 10-15 dakika ortalamayla oynuyordu. Neyin faturası yahu daha ligin ilk maçı oynanmış:)

giray dedi ki...

adam doğru dürüst süre almadı ki formsuz oldu ayrıca aldığım haberlere göre ant gayette iyiymiş ama sen böyle bir oyuncuyu benc oyuncusu yapmaya kalkarsan bir şeyde bekelme adamı demorilize et sonrada sokmasını bekle bu arada halil üneri tanımıyorsun herhaldee

mysteer dedi ki...

Miksiyon bey siz sanırım basketbol hakkında birşey bilmiyorsunuz reha öz ollstarda 2 olmuş biri olarak nasıl böyle yorum yaparsın..tofaş maçı içinde atmışınız ben maçı canlı izliyen biri olarak reha öz girdiginde 10 sayıyla yeniliyordu ksk savunmasıyla aradaki farkı kapatıp takım öne geçti ama sonra kenera alarak hata yaptıkları anlamarı lazımdı...sen hala neden bahsediyorsun Miksiyon bey ?????

mysteer dedi ki...

ksk büyük bi hata yaptı bence.... bu sezonu çok kötü geçircekler malesef ama daha düzgün setleri bile yok tofaş maçında gördük nerde kimi kullancaklarını bilmedikleri için çok maç kaybederler

Gökhan dedi ki...

Kimse Reha'dan böyle bir performansı beklemiyordu! sakatlık kötü etkilemiş şutlarıda girmeyince ayrılması kaçınılmaz oldu.Umarım bu ayrılıktan diğer oyuncularda bir ders çıkarır.

Miksiyon dedi ki...

Mübarek ray allen sanki:) Savunması yok hucümuda tek şut yönlü ne drive var ne saha görüşü bunları göremiyorsanız tartışmaya gerek yok. Yoksa reha özün akrabalarımısınız giray ve myster:)

feverchild dedi ki...

@mysteer
arkadaş herseyi cok biliyorsunuz yaç.

biri der garura rehaya kesildi.
biri der ollstar.


geldiği günden beri hazırlık maçları olsun avrupa maçları olsun izliyoruz bizde cok sükür.

fazla fazla şans buldu. değerlendiremedi. yapıcak bisey yok.
katkı sağlamayacak adamı bosuna mı tutucaz.

Burak dedi ki...

keşke reha abiyi tekrardan Aliağa petkim alsa Aliağanın güzel kadrosuna muhtesem bi takviye olurdu

nonstop dedi ki...

bide şu jovoyu göndersek

koray dedi ki...

Reha'nın yaşı ve savunma performans zaten malumdu.Buna dayanarak 6 resmi maçtan sonra takımdan gönderilmesi ne kadar mantıklı.

O biliniyordu ama iyi şutör diye alındı Şut sokamadığı için gönderildi gibi bir mantık ayrıca ilginç bu adam yılların şutörü bir anda metamorfoz geçirmedi ya formsuz bir dönem geçiyor belli ki.

İyi penetreci iyi atlet iyi savunmacı bir oyuncu yaşlandıkça bu meziyetlerini kaybederde iyi şutör bir oyuncunun bu meziyetinin bir anda ortadan kalması gibi bir durum olamaz herhalde.

Neyse hayırlı olsun her iki taraf içinde KSK bence de bu sezon en büyük hatayı Jovo'yu alarak yaptı eğer 300 bin rakamı doğru ise Kepeze verilenle beraber diğer 3 yabancının maliyetinin bile üzerinde olabilir tek başına maliyeti tek bir oyuncunun.

Bunun yerine daha dengeli bir şekilde kullanabilirlerdi aynı bütçeyi ve kariyerinin sonlarındaki bir oyuncu yerine her zaman yaptıkları gibi çıkışa geçecek oyuncular için kullanabilirlerdi.

Miksiyon dedi ki...

@koray
reha ile ilgili görüşlerine katılıyorum şutör oyuncu formsuz bir dönem geçirebilir tek nedenin şutların girmemesi olduğuna inanmıyorum.
Ama bir nokta atlanıyor sanırım bence reha ilk 5 konusunda yada aldığı süreler konusunda sıkıntı çıkardı hakan hocaya yada direk daha fazla forma şanşı bulacağı bir takıma gitmek istemiş olabilir. Daha reha alınırken ilk 5 e yerleşemeyeceğini biliyordum çünkü hakan hoca için birinci öncelik topa baskı ve savunma düzeni bunuda alper çok daha iyi yapıyor şutu çok istikrarsız olsada.
Jovo konusundada bence çok erken yorumlar biraz zaman geçsin takımın andre yokluğunda içerden oynayabilen tek oyuncusu her nekadar zıplayamıyor olsada:)

olinedirne dedi ki...

Artık Olin Edirne'de Reha Öz İnş takım ve kendisi için hayırlı olur.Takımımıza hosgeldin:)