4 Ekim 2010 Pazartesi

Telekom'da Deprem: 3 Oyuncu Kadro Dışı

Daha sezon başlamadan takım içerisindeki sıkıntılarla basketbolun haber kısmına sıkça meze olan Türk Telekom'da 3 kilit yerli oyuncu kadro dışı bırakıldı. Bu sezon düşen bütçe ile birlikte, ciddi beklentilerle takıma kazandırılan Yunus Çankaya, Ceyhun Altay ve Ümit Türkoğlu, teknik heyet ve yönetimin kararı ile kadro dışı bırakıldılar. İlginç bir gelişme. Neden olduğu konusunda bir bilgim yok an itibariyle ama bu oyuncuların bu zamana kadar herhangi bir disiplinsizlikleri de olmadı eski kulüplerinde. Herkesin bildiği bir şey bu sonuçta. Merakla takip ediyoruz Telekom'daki gelişmeleri. Kazan daha ne kadar kaynayacak, göreceğiz. Salsabasket özel haberidir.

11 Yorum Yapılmış:

MixBasket - Ozan Aktay dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Osman dedi ki...

Hiç bir ihanet cezasız kalmaz... Seni besleyen eli ısırmaya kalkarsan neticesi de bu olur...

HotSauce21 dedi ki...

ya beyler şöle gösteripte vermeyen kız havalarına girmeyin gözünüzü seveyim, bişey biliosan anlatırsın,kırıtmanın alemi yok

silahsız kuvvet dedi ki...

Açıkta kalmazlar, Trabzon atlar kimse almasa bile.

norton dedi ki...

@HotSauce21 .... 1 saattir guluyorum :))) ne ihanetiymis ki bu cok merak ettim ... Faruk Akagun Oyak zamaninda kalmis bence, o donemde verdigi cezalar Mehmet Okur a falan fıkra gibi anlatiliyor nesilden nesile.... kendini acil olarak update etmesi gerekiyor ...

baskentli dedi ki...

ARKADASLAR UZUN ZAMANDIR FARUK AKAGUNLE ILGILI YAZMAK ISTEDIKLERIM VARDI AMA SABIRLA BEKLEDIM TAKI SU 3 MASUM OYUNCUYU CEZALANDIRANA KADAR.ONCELIKLE TELEKOM YONETIMININ GITTIGI HER TAKIMDAN KOVULAN EN SON 2. LIGDE MARMARA KOLEJINDE 3'de 0 YAPARAK ORADA BILE BARINAMAYAN BIR ISMI NASIL BOLE BUYUK BI CAMIYA DAHIL ETTIGINE INANAMIYORUM.DAHA SEZON BASLAMADAN BU KADAR OLAY PATLAK VERDI BEKLEYIP GORELIM.YILLARIN DEGISTIREMEDIGI AKAGUNU TELEKOM DEGISTIREBILECEKMI?

baskentli dedi ki...

GOREVE GETIRILDIGI HER TAKIMDA GOREVINE SON VERILEN VE EN SON CALISTIRDIGI 2.LIGDEKI MARMARA KOLEJINDE 3de 0 YAPARAK GONDERILEN FARUK AKAGUNU NASIL OLURDA TURK TELEKOM GIBI BUYUK BI CAMIA ANTRENOR OLARAK BASA GETIRIR INANAMIYORUM.YILLAR ONCE OYUNCALARA VERDIGI SANSASYONEL CEZALARLA GUNDEME GELEN KOC GALIBA BIR YENISINE DAHA IMZA ATTI.DAHA SEZON BILE BASLAMADAN BOLESINE PATLAKLAR VEREN SAYIN AKAGUNU YILLAR SONRA BAKALIM TELEKOM DEGISTIREBILECEKMI?

basketçi dedi ki...

yöneticiler belki de siyasi baskı ile aldıkları yanlış koç seçiminden bir an önce vazgeçmeli
bu kadar oyuncudan vazgeçeceklerine koç ile yolları ayırsınlar daha iyi
takımın başına da tunç girgin'i getirsinler!!!

Kapkankağan dedi ki...

bence TT önümüzdeki yıl GS ile birleşecek bu yılda işte idareten bir sezon geçirecekler. Zira Gs nin CC ile antlaşması bu sezon bitiyor.

Miksiyon dedi ki...

Kapkan üstad gs yi birleştiremedin gitti yahu:))))

arda dedi ki...

PEKİ BU 3 OYUNCUYU YALNIZ BIRAKAN DİĞER TÜRK OYUNCULARIN VİCDANI RAHAT MI?????