28 Ekim 2010 Perşembe

Tufan Ersöz Olin'de Kaldı

Birkaç hafta önce Olin Edirne'den ayrılma kararı alan ve Edirne temsilcisinin de bu ayrılığa onay vermesinin ardından takım arayışlarına başlayan Tufan Ersöz, Olin Edirne yönetimiyle bir araya gelip sürpriz bir şekilde Edirne takımında kalmaya karar verdi.

Bu konuda Olin Edirne Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy tarafından yapılan açıklamada 'Tufan'a yeni bir şans daha vermek istedik. Koçumuz Gökhan Taştimur da oyuncuyu kaybetmektense kazanmaya çalışmanın daha iyi olacağını belirtti ve bu kararımızı almamız konusunda bizi etkiledi' dendi.

Bu arada Tufan atroskopi olmuş ve o çok şikayetçi olduğu ağrılarından kurtulmuş. Birkaç gün daha fizik tedavi yaptıktan sonra bireysel antrenmanlarına başlayacakmış. Hatta İstanbul'da bir 2. lig takımıyla idmanlara çıkma planı da varmış. Tamamen hazır hale geldikten sonra da 2010'un son günlerine doğru takımla birlikte antrenmanlara katılacakmış.

Hayırlısı olsun. Reha Öz hamlesini yaptıktan sonra o bölgedeki açığını kapatan Olin'de nasıl bir dakika dağılımı olacak göreceğiz. Tabii Tufan'ın gerçekten bu anlatıldığı plan doğrultusunda sağlıklı bir biçimde geri dönüp dönemeyeceğini de. Şanssız yıllar geçirdi Tufan, şanssız bir sakatlık illeti yüzünden. İnşallah bir an önce toparlar.

6 Yorum Yapılmış:

olinedirne dedi ki...

İnş hem takım için hemde Tufan için hayırlısı olur.

ozz dedi ki...

Galatasaray son yıllarda kendisine hizmet eden kendinden ödün veren bir çok oyuncusunu bu şekilde ortada bıraktı, vefa bir semt adı olmuş...

muratdinc dedi ki...

Cemal Nalga olayi Tufan'i bitirdi, sanssizliklar da pesini bir turlu birakmiyor.

Umarim sagligina kavusur da kendisini parkelerde tekrardan gorebiliriz.

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Sabah attığım mesaj yayınlanmadı. Daha önce burada bir postta bana bizi biraz tanıdıysan hakaret vs. içermeyen hiçbir yorumu silmeyiz demiştiniz. Ben kime hakaret ettim? Açıklama bekliyorum..

dejavu dedi ki...

O forma esprisi her defasında gereksiz gerginlik yarattığı için ben yayınlamadım yorumu. Forma esprisi ne zaman yapılsa sonu karşılıklı laf atmalara, uçsuz bucaksız diyarlara gidiyor. Baştan aldım önlemi ve yayınlamadım.

Çağlar..

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Aynı şeyler Fenerbahçe'ye olsa neler olurdu acaba :) Neyse cevap verdiğiniz için teşekkürler..