7 Ekim 2010 Perşembe

Türkiye Kupası Maçları Sports TV'de

Uzun zamandır cevabını merakla beklediğimiz soru az önce resmi olarak cevaplandı TBF tarafından. Buna göre Türkiye Kupası maçları D-Smart platformunda yayın yapan Sports Tv'den yayınlanacak. Eş zamanlı olarak TBF'nin ana sayfasından ve video.tbf.org.tr adresinden de izlenebilecek karşılaşmalar. Şifreli yayın olduğu için geçen sene de benzer bir çözüme gidilmişti. Net üzerinden de sorunsuza yakın şekilde izlenebilmişti karşılaşmalar. Bir aksilik olmadan izlenebilir umarım. Dört güne sıkıştırılan 24 maçın hangilerinin canlı yayın programına dahil edileceği ise daha sonra açıklanacak. Aynı güne sekiz maç koyduktan sonra nasıl bir seçim olacak, o da ayrı bir konu tabii.

edit: Veli Yiğit'in Twitter hesabı üzerinden geçtiği sıcak bilgiye göre Sports Tv'nin yanı sıra GS Tv ve FB Tv de yayınlayacakmış maçları. Harika haber.

8 Yorum Yapılmış:

yiğit yılmaz dedi ki...

Ne zaman açık kanaldan izleyeceğiz böyle müsabakaları gerçekten merak ediyorum.

Kapkankağan dedi ki...

ben salonda izleyeceğim için seviniyorum :)

KEREM dedi ki...

Bu kanal uyduda var ama maç zamanı şifre gelmez herhalde değil mi?

roland deschain of gilead dedi ki...

acaba sports tv maçların yayın hakkı için ne kadar para verdi...yoksa TBF den üzerine para almışmıdır maçları kimsenin seyredemeyeceği bir kanalda yayınlamak için

exclusivefor80 dedi ki...

cok önce demiştim d smart alacak die.ayrıca tbl için de cok önemli bir bütçe ayırdı onuda alacaklar gibi umarım almazlar..ellerinde hiçbirşey kalmadı zaten.almaya mecburlar.ha yıne arda vekiloğlu yorumlar yine macları belki gecen yılki gibi..cok komık anlar bizleri bekliyor.d smart ile ülkede basketbol bu sefer tamamen biter

Baris dedi ki...

Lig maçlarını geçen sene digitürk(spormax) 3 seneliğne almıştı ve yapılan duyurulara göre bu sene de spormax-skytürk 'te.

norton dedi ki...

kimse lütfen basketbol izlemesin diye sarfedilen özel çaba gerçekten taktir edilmeli....

mert dedi ki...

sports tv normal uyduda var zaten