17 Kasım 2010 Çarşamba

Ahmet Kandemir'den 'Yumruklaşma Haberine' Yalanlama Geldi

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve uzatma sonunda 97-90 Antalya BŞB galibiyetiyle sonuçlanan 'olaylı' Aliağa Petkim-Antalya BŞB karşılaşmasının ardından iki koçun da görüşlerine yer vermiştik. Maçın ardından Hürriyet gazetesinde çıkan şu habere ise Antalya BŞB koçu Ahmet Kandemir'den bir açıklama geldi. Olayın net olarak anlaşılabilmesi için bu açıklamayı yapmak durumunda kalan koç Kandemir'in bu konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde:

Hürriyet Gazetesi'ndeki haberde iddia edilen yumruklaşma kesinlikle yaşanmadı. Maç içerisindeki hadise de tamamen hakemlerle ilgili yapılan itirazlar neticesinde gelişen bir olaydı. Maç sonrasında, Fe=drasyon yetkililerinin de aldıkları akıllıca önlemler doğrultusunda ben, yardımcılarım ve takımım sorunsuz biçimde takım otobüsüne bindik ve Aliağa'dan ayrıldık. Halil Üner 'le maçtan sonra bırakın yumruklaşmayı, göz göze dahi gelmedik. Hürriyet Gazetesi'ndeki haberin gerçekle ilgisi kesinlikle yoktur. Salsabasket özel haberidir.

1 Yorum Var:

dilemma dedi ki...

hürriyetin basketbol haberleri beni sinir ediyor.iverson haberi için başlık atmışlar tatile bile gitmediler filan.kim gitmemiş saadettin saranın kardeşi.niye çünkü yeğenleri iversonı seviyormuş.bir yığın foto abuk subuk yorumlar.zaten bi skandal olmazsa diğer sporları da yazmıyorlar ve biz hala bu gazeteyi alıyoruz.iyice angus olduk arkadaş