29 Kasım 2010 Pazartesi

Antalya BŞB'de Futbol İdmanları Başladı

Oyak Renault galibiyeti sonrasında, önümüzdeki haftasonu F.Bahçe Ülker ile çıkacakları liderlik maçına futbol oynayarak hazırlanacaklarını söyleyen Ahmet Kandemir sözünü tutmaya başladı. Takıma ilk futbol idmanını bugün salonda yaptırtan Kandemir'den, Konyaaltı Plajı idmanını da bekliyoruz. :) Salsabasket özel haberidir.

16 Yorum Yapılmış:

Ulkerspor dedi ki...

Adam lazımsa bizim Yattara'yı gönderelim: ))

Ulkerspor dedi ki...

Üç kornerin bir penaltı olduğu minyatür kale maç yapsalar daha iyi olurdu!!! Kalecide çok motive olmuş: ))

Miksiyon dedi ki...

Yattara ne zaman adam olacakta trabzona faydalı olacak:) Kaç sene oldu bir faydasını gören?

basketçi dedi ki...

adana da erdinç borazan hocamız da bize futbol oynatırdı :)
yok yere 1995 yılına geri gittim :D

vahittin dedi ki...

futbol oynamanın mantığını çözen varsa yazabilir mi yoksa ahmet hoca yine gündemde olmak mı istiyo ? yaptım olacak :)

Miksiyon dedi ki...

Gerçekten yattaradan olayı ksk ye çekebilmek büyük trollük çikolatasporlu trabzonlu kardeşim:) Başarılarının devamını dilerim besleyin yattara gibileri nede olsa örtülü ödenekten geliyor paralar wiki wiki anladııın sen:)

Tatü dedi ki...

Haklısın karşıyakanın iyi oyuncularını yine karşıyakanın ve türkiyenin verdiği vergilerle alırsınız ülkerspor. Her takıma nasip olmuyor tayyip erdoğanın örtülü ödenekleri değilmi yazık.....

fuat dedi ki...

skyturk'te anlattığına göre bu futsol oynama işini antrenörlğe başladığı ilk günden beri yapıyorb hatta ksk'de çalıştığı dönem gazetede haber bile olmuştu. lloredalı kadro futbol oynuyordu. bence kandemir gündeme gelmek için az parayla çok iş yapıyor :)

henry turner dedi ki...

kandemir in her pazartesi yada maç ertesi ilk antrenman yaptığı şeydir futbol maçı. biraz gündem için yapıyor sanırım. basketbolun yerli mourinho su :)

konuyu futbol ve ksk nin transferine çekecek kadar dar mantıklı arkadaş, sana futbol dili ile "eyyamcılık" yapma diyorum :))

ozz dedi ki...

@ülker
öyle bir kuyruk acısı ve insanlardan laf duyma isteği var ki, güzel espirili bir ortama girip ortalığı karıştırmayı çok seviyor.

Ahmet Kandemir işin şov yanını da göstererek oyuncuların zihinlerindeki baskıyı kaldırıp, en üst seviyede oynamalarını veriyor ve onlarda elinden geleni yapıyor.

Ulkerspor dedi ki...

Kumotenim, vesayetçi statüko'nun kökleri yerinden oynadı. Bu ülkede örtülü şeyleri tarihe gömmek için mücadele ediliyor. Gözaltında ölümlerin, faili meçhullerin kol gezdiği günler artık gerilerde kalsa da demokrasi adına henüz yolun başında bu ülke. Vesayetçi statükonun tuzlu sulu demokratlığı bu kavramı algılayabilir mi bilemem fakat bu son beş yılda Trabzonspor'un borcu neredeyse 2-3 katına çıkmış. Mevcut hükümete yakın duran bir sülalenin temsilcisi başkan oldu takım 50 yıl geri gitti ve kendisi de kısa sürede geldiği gibi gitti. Anlaşılacağı üzere borçla transfer yapıp sportif başarı modeli seçilirken varın siz düşünün örtülü olayını :))

Fanatik Basket dedi ki...

@dejavu @salsa

fenerbahçe yerine ısrarla .b yazılan yorumlar hangi mantıkla yayınlanıyor sorabilir miyim?

hiç kimsenin, bir spor kulübüne (fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş ya da karşıyaka farketmez) böyle saçmak salak isimler takmaya ya da bi yerinden kısaltma uydurmaya hakkı yok.

bunları yazan şahsın amacını herkes bildiği halde buna izin verilmesi de bana hiç mantıklı gelmiyor.

gereğini yapacağınızı umuyorum. saygılar..

orkun dedi ki...

"Uzun zamandır kendisinden haber alınamayan ve yorum yazmak için kapının arkasında bir sonraki Fenerbahçe mağlubiyetini bekleyen Ülkerspor'un izine Fenerbahçe dışındaki başlıklarda da rastlanmaya başlandığı bildiriliyor."

saLsa dedi ki...

@Ulkerspor

.b yazmaya devam etmeyi sürdürürsen bir daha bu blogda yorumların yayınlanmaz. Bilmem anlatabildim mi?

'Bu bana hakaret etti, silin yorumunu o arkadaşın' temalı attığın mailler de Junk'a düşer, okunmaz. Bilgin olsun.

3 kuruşluk laf sokuşlarınızı ya arkadaş ortamınıza ya da kendinize saklayın. Burada basketbola hizmet etmeye mi çalışalım, yoksa ortaokul seviyesindeki yorumlarınızı kontrol altında tutmaya mı çalışalım.

Uğraşmam, kökten reddederim yazdığın yorumları bundan sonra. Bilgin olsun.

saLsa

Cakivu dedi ki...

Ne gerek var bunlara .b lere gerçekten anlamış değilim umarım son olur.
basketbol haberlerini, maç programlarını, skorları çoğumuz buradan takip ediyoruz, güzel bir tartışma ortamı oluyor. buranın marka değerini elimizden geldiği kadar koruyup, yükseltmeliyiz ve sahiplenmeliyiz ki hem siteyi yönetenlerin hevesi gitmesin hem de bizde bu ortamın bir parçası olmayı isteyerek devam ettirelim.

Bu arada Antalya'nın lige harika başlangıcına gerçekten şapka çıkartmak lazım. Hatırlarsanız sezon başında belediye klübü antalyaspora vermek istemiş ama anlaşamamışlardı. Bunca maddi soruna rağmen dar da olsa bir kadro kuruldu ve inanılmaz bir uyum sağlandı. Baskının azalmasıyla daha da iyi oynamaya başladılar. Şehrin takıma sahip çıkması lazım kesinlikle. Futbol olayıda iyi bir motivasyon kaynağı bence hem takımdaşlık hem de eğlence için.

ozz dedi ki...

Malum Tv yayınlarında hangi maçlar yayınlanıyorsa en fazla onu izleyebiliyoruz, ancak Antalyayı artık merak ediyorum ve bu hafta rahat bir şekilde izleyeceğim.