30 Kasım 2010 Salı

Banvit Maçtan 4 Saat Önce Oteline Yerleşebilecek

Eurocup’taki temsilcilerimizden Banvit, 3. maçında deplasmanda karşılaşacağı EWE Baskets maçına saatler kala Almanya’daki kötü hava koşulları nedeniyle hâlâ Oldenburg şehrine ulaşamadı.

Banvit kafilesi 29 Kasım Pazartesi günü saat 12:55 uçağıyla İstanbul’dan Münih’e hareket etmişti. Buradan yine havayoluyla Bremen’e, oradan da Oldenburg şehrine karayoluyla geçmeyi planlayan Bandırma ekibi, Münih’teki kötü hava koşulları nedeniyle Bremen’e hareket edemedi.

Sürekli ertelenen uçak seferleri nedeniyle geceyi Münih havaalanında geçirmek zorunda kalan Banvit kafilesi, Bremen’e varışında da bagaj sorunuyla karşılaştı. Valiz ve malzemeleri geç teslim alan Bandırma temsilcisi, bugün TSİ 17:00’de maçın oynanacağı Oldenburg şehrindeki oteline yerleşmeyi planlıyor. Maç saatinden 4 saat önce oteline ulaşacak olan Banvit’in karşılaşması ise TSİ 21:00’de başlayacak.

Bu arada Almanya’daki kötü hava koşulları nedeniyle Banvit’in seyahat programının aksaması, maçın ertelenmesini de gündeme getirdi. Ancak bu konuda Banvit Basketbol Kulübü yetkililerinin yaptığı görüşmeler sonucunda Eurocup yetkilileri, maçın kesinlikle oynanacağını bildirdiler. (Kaynak: TBF)

Henüz Yorum Yapılmamış