30 Kasım 2010 Salı

D.Hakyemez: Michael Wright'ı Hiçbir Kulübe Vermiyoruz

Allen Iverson transferinden sonra mevcut kadrosunu takviye etmek ve daha da güçlendirmek için oyuncu arayışına girişen Beşiktaş Cola Turka, Medical Park Trabzonspor'un Türk statüsündeki oyuncusu Michael Wright için resmi teklif yapmış ancak reddedilmişti. Genel Menajer Doğan Hakyemez, Michael Wright konusundaki gelişmeleri netliğe kavuşturabilmek adına bugün kulübün resmi sitesine konuştu:

'Beşiktaş Cola Turka takımı 3 haftadır Michael Wright’ı bizden istiyor. Ancak yönetim kurulumuz basketbol takımımızın hedefleri doğrultusunda bu oyuncumuzun takımın en önemli parçası olduğu yolundan hareket ederek kendisini hiçbir kulübe vermemek kararı aldığı gibi önümüzdeki günlerde Ali Karadeniz ile uzun süreli bir anlaşmayı da yapma kararı almıştır. Bu konuyu spor kamuoyu ile paylaşıp Wright ile ilgili son noktayı koyuyoruz'.

Bu arada bu muhabbetin mezesi Michael Wright da Trabzon’da mutlu olduğunu dile getirerek, 'Zaten büyük hedefleri olan bir takımdayım ve herkes bunun daha da iyi olması için uğraşıyor. İşler şu an çok iyi gözükmüyor gibi olsa da biz iyi yoldayız ve iyi bir ekibe sahibiz' dedi.

4 Yorum Yapılmış:

Cakivu dedi ki...

bjk, ts dan wright i isteyebilir kendi hedefleri için ama wright ya da ali karadeniz mp trabzonsporun hemen hemen herşeyi. Yani diğer bir değişle bjk wright sızda bazı hedeflere ulaşabilir ama trabzon onsuz çok güçsüzleşir. Yinede iki takımında takviyeye ihtiyacı olduğu çok açık.

sinan dedi ki...

onuda verirseniz zaten kümeye yol alırsınız.

bigben dedi ki...

"Wright ile uzun süreli sözleşme..."
Çok çok zor.

ali dedi ki...

seneye fb ulker kesın alır kesın ama