14 Kasım 2010 Pazar

Efes Pilsen'in Bilet Politikaları Vol.2

Efes Pilsen'in G.Saray Cafe Crown maçındaki ilginç bilet politikasından bahsetmiştik. Perşembe günü Sinan Erdem'de oynanacak olan CSKA Moskova maçının bilet fiyatları da belirlendi. Biletix fiyatı 3, gişe fiyatı 1 TL. Bugün ligimizdeki maçı izlemek isteyen Efes Pilsen taraftarları en az 23, G.Saray taraftarları ise en az 45 Lira ödemek zorundalar. Efes Pilsen, bu ülke basketbolunda bu şekilde anılmak istiyorsa; bize söz düşmez kesinlikle.

8 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

son çırpınışlar , en azından iyi hatırlasaydık son günlerini !

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Lokomotif çuf çuf..

Giray Özkan dedi ki...

G.S hem Efes'ten hem de CSKA'dan daha iyi takımmış...

Sarıkaya dedi ki...

Peki, maça çoluğu çocuğu ile gelmiş insanlar ; "Haydi haydi haydi, Allah aşkına, Efes Pilsen .içleri dönsün şaşkına!"'yı dinlemek zorunda mı? İnsanlar takımını desteklemek için illa rakip takıma küfür etmek mi zorunda? Yoksa kafiye aruza uymuyor mu? Basketbol sevgisi böyle mi yeşerecek bu memlekette? Yoksa insanlar çoluğu cocuğu ile maça gelmesin mi? Bu mudur istenen?

Adsız dedi ki...

Maç bileti fiyatlarını çoluk çocukla maç izlemeye bağlamak ne komiktir. Bu memlekette kaç adam bir maç için en az 23 TL ödeyip bilet alabilir ? Demek ki sadece Ergin değil yönetimi ve "bir avuç" taraftarı ile bu klüp komple antipatikmiş. Efes bu sezon her yenildiğinde daha büyük bir zevk alacağım...

koray dedi ki...

Allah aşkına Efes Pilsen'in astronomik bilet fiyatlarınıda temiz tribüne bağlamak takdire şayan.O biletleri alacak herkesin ..... diyeceğinin garantisi mi var ? Yada tribünde küfür ile mücadele etmenin yolu bu mu Efes de bunun için yapıyor kendine misyon edindi öyle mi ?

İnsanlar çoluk çocukla maça gelsin küfür de elimesin ama bunun yolu küfür eder gibi pota arkasındaki tribünü 45 TL'ye satmak değil.

Yok bunun yolu gerçekten pahalı bilet satmak ise Efes lig maçlarında küfüre karçı Avrupa kupasında taraftar mı ?

Avrupa maçlarında birçok okul ve kuruluşa biletler yollanıyor klüp önce temiz tribin testine mi tutuyor bilet verdiklerini.

CSKA maçında 1 TL'ye bilet alacaklar içersinde CSKA küfür edenler olsa Efes yönetimi salondan mı çıkaracak.

Kendi bilecekleri iş ama Efes yönetimi küçük hesaplar uğruna bindiği dalı kesiyor kendine zarar veriyor.

markojaric dedi ki...

@Sarıkaya

Çocuklarınızı bakkalada yollamayın aynı anda orada olan diğer müşteri küfür edebilir, hatta herhangi bir taşıta da bindirmeyin mazallah bir tartışma çıkar milletin ağzından kötü laf çıkabilir. O da olmadı okula bile göndermeyin bu çocuğun okulunda hiç küfür eden çocuk yoktur ya!!!

İyisimi sen evden çıkarma sakın, hiç kimsenin alnında yazmıyo ya ne zaman küfür edeceği...

Kimse yanlış anlamasın küfürü savunmuyorum ama spor camiasında küfürden dolayı tribünler dolmuyo muhabbetinden gına geldi. Ben tribün hayatım boyunca (futbol) erkeklerden daha okkalı ne küfürler eden bayanlar çocuklar gördüm. Var mı bunu da inkar edecek???

Sarıkaya dedi ki...

Walla çocuğum bakkala gittiğinde bütün mahalle cama çıkıp çocuğuma küfrediyorsa, tabii ki çocuğumu bakkala göndermem. Küfredenlere nedir derdiniz? sorduğumda ise "Ailecek sempatik değilsiniz!" yanıtını alıyorsam ve de "Ne yapmışız ailecek antipatik olacak?" sorumun yanıtı "Yoo sadece hasetlik!" ise, o mahalleden taşınırdım. Yani ben Tuncay Özilhan olsaydım, çoktan kapamıştım Efes'i ya da Atina'ya taşımıştım!:-(( Ve fakat Efes'in kapanacağı günleri hasretle bekleyenlere, Ülker toptancısı başbakana yaranmaya çalışan bürokratlardan medet umanlara kötü bi' haberim var ; Efes kapanmıyor..