26 Kasım 2010 Cuma

Ergin Ataman Nereye?

Yeni sezonun buraya kadarki kısmını evinde geçiren Ergin Ataman, yavaş yavaş ısınma turlarını atmaya başladı. Dün Twitter hesabı üzerinden 'Bir yol gözüküyor ama bakalım nereye :)' mesajını gönderererek haberdar etti bizi bu durumdan. Bildiğiniz üzere şu an için 2 takımla anılıyor Ergin Ataman'ın adı. Birkaç ay öncesine kadar Partizan'da tapınılma mertebesine ulaşan Vujosevic'in hüzünlü ayrılığının ardından boşa çıkan CSKA Moskova ve Türk basınının, üzerinde bir hayli sesli düşündüğü Allen Iverson'lu Beşiktaş Cola Turka. Dünkü mesajının ardından 'Acele etmeden bekleyelim' demeyi de ihmal etmeyen Ergin Ataman'ın ricasını kırmıyoruz, beklemede kalıyoruz. edit: Bu arada bir dipnot da ekleyelim: Geçen haftalarda Ergin Ataman ile Türk Telekom yöneticilerinin bir araya geldiği dedikodusu gelmişti kulağıma. Birkaç yerden doğrulattım. Dursun kulak arkasında, zarar getirmez.

17 Yorum Yapılmış:

78ers dedi ki...

rakocevic'le mac icinde kavga edecek noktaya gelen ergin ataman'in iverson ile beraber neler yapacagini merak ediyorum.

Adsız dedi ki...

Bence Faruk Akagün'ün yerine de düşünülebilir.

sıradan biri dedi ki...

geçen sene takımını yönetirken çok gergindi. baskının daha az olduğu yerlerde çalışmalı. yada daha sakin olmalı. kazanmak her şey değildir.
çok çalışmak ve iyi oynamakta iyidir.

Adsız dedi ki...

Bakalım bu şanssız takım kim olacak ? Umarım yerli bir takım olur da kendisine ithaf edilen o meşhur tezahüratı tekrar yapma mutluluğunu yaşarız...

Utku NALBANT dedi ki...

telekom a gidip hedef küçülteceğini hiç düşünmüyorum.

Cemal dedi ki...

desenize yazık olacak cskaya Telekoma ya da beşiktaşa gitsin onlara üzülmem :)

Miksiyon dedi ki...

konu ile alaksız ama nba studyo 19:30 da birazdan başlıcak. Arkadaş bu blake griffin neler yapıyor yahu 3 numaralı ve 1 numaralı hareket muazzam

http://www.ntvspor.net/videogaleri/ana-sayfa/7602/en-guzel-10-hareket-25-kasim/1

Miksiyon dedi ki...

Ayrıca 8 numaralı hareketle ginobili bodirogaya selamını çakmıştır. Hey gibi bodiroga..

RevoLveR dedi ki...

bir türk koçun adının cska gibi avrupanın en iyi 2 3 basketbol markasından biriyle anılması gurur verici.bjk cola turkaya kesinlikle sınıf atlatır taraftar desteğiyle ve ıversonın form tutmasıyla finalde fb ülkerin rakibi olur.

OSMAN dedi ki...

Bir Ankaralı basketbolsever olarak Telekoma gelmesini çok isterim Ergin Hocanın 90 lı yılların ortalarında bir telekom mucizesi yaratmış ergin hocanın ilk head coachlık deneyimiydi. Tekım tarihinde ilk ve son defa euroleague tecrübesi yasadı ergin hoca sayesinde. Hatta takımda Tunç GİRGİN, Alper ÖZCAN, Ricky Oneal WİNSLOW, Mirko MİLİÇEVİÇ, Kemal TUNÇERİ, Sedat PINAR, Faruk RASNA gibi oyuncular yer alıyordu. niye bir ikinci mucize yaratmasın ergin hoca?

Legend dedi ki...

bence kesinlikle türk telekom olmalı :D eğer avrupa olmuyorsa..
çübkü beşiktaşta burak bıyıktaya büyük haksızlık olur. bir iverson geldi ve hazır değil. koç da hazır olmadığından oynatmıyor gayet doğal

cagliari42 dedi ki...

inşallah telekom'a gelir. nasıl olsa küme düşecekler. yıllar sonra bu sezona atıf yapılırken, gergin telekom'u düşürdüydü deriz.

Cemal dedi ki...

Ergin ataman telekoma gelirse telekom tırmanışa geçer . Zerre kadar sevmesem de iyi bir koç ama efeste adeta kariyerine ihanet edercesine kararlar verdi .

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Türkiye dışına gitmez tabii ki. Fenerbahçe'ye karşı oynayacak, nefret tohumlarını ekecek ve yeni bir kavga daha başlatacak iken niye yurt dışına gitsin ki büyük koç! Bu mesaj da yayınlanmayabilir artık paranoya oldu, eleştiri yapamıyoruz :)

numberonebasket dedi ki...

türk telekom olma ihtimali yüksek. o zaman telekom çıtayı yükseltir.ankara seyircisi tekrar basketbola döner..Ergin hoca geldiğinde oyuncularda değişikik kesin olur.gerçek telekomu artık görmek istiyoruz.

Serdar dedi ki...

Ergin hoca CSKA'da yardımcı koç bile olamaz. O biraz daha beklesin milli takımın başına geçsin :)
15 milyon euroluk yıllık bütçeyle Efes de ne başarılara imza attığını gördük !

pascal dedi ki...

Beşiktaşımdan ve bana basketi sevdiren Efes Pilsen den uzak dursun yeter.