1 Kasım 2010 Pazartesi

Hakan Demir: Deplasmanlarda İyi Oynayamıyoruz

İstanbul'da Efes Pilsen'e kaybederek ligdeki 2. yenilgisini alan Pınar Karşıyaka'da koç Hakan Demir Salsabasket'e verdiği demeçlerde deplasmanda iyi oynayamadıklarını belirtti. Koçun açıklamalarının tamamı şöyle:

'Geçen hafta G.Saray Cafe Crown karşısında 3,5 periyot iyi oynayarak güzel bir galibiyet aldık. Ama deplasman sıkıntımız geçen yıldan bu yana devam etmekte. Deplasmanlarda iyi oynayamıyoruz maalesef. Efes Pilsen karşısında şut yüzdemiz düşüktü, savunmada da iyi değildik. Onları biraz da biz cesaretlendirdik. Sonunda da sezonun şu ana kadarki en iyi oyununu ortaya koyan bir Efes Pilsen izledik. Tebrik ediyorum rakibimizi. İç sahada iyi oynamak ve kazanmak güzel ama bunu dış sahaya da taşımalıyız bir şekilde. Haftaya evimizde Mersin BŞB ile oynayacağız. Rakip 3'te 0 ile gelecek İzmir'e, onlar için de önemli bir maç. Ama biz kazanıp 2. galibiyetimizi almak amacındayız.' Salsabasket özel.

2 Yorum Yapılmış:

nonstop dedi ki...

jovonun iyi oynamasını kaçıncı haftaya kadar bekleyeceğiz. adam ununu elemiş eleğini asmış biz hala form tutsun diye bekliyoruz.

Miksiyon dedi ki...

Jovo bu oyununu bir kaç maç daha sürdürürse abbas yolcu. hadi savunmada ayakları çok yavaş bu bilinerek alındı ama en azından hucumda beklenen bitiricilik veya 2 li sıkıştırmalara karşı doğru asistler gelmezse ne gerek var o parayı vermeye.
Takımda asıl sorun jovo yada osiris in katkı vermemesi değil takım çok tıkalı hucüm ediyor fesbirek olmazsa.. kazanılan gs maçından sonrada yazdım elüstü zorlama şutlarla ancak süpriz galibiyetler alınır. Sipeysing de büyük sorunlar var paylaşamıyorlar sahayı oyuncular.