18 Kasım 2010 Perşembe

Halcon: 86 - G.Saray M.P: 59

Grubun yenilgisiz takımı Halcon ile deplasmanda karşılaşan G.Saray için F.Bahçe ve Spartak Moskova karşılaşmalarının ardından bir diğer test maçıydı bugün mücadele. Şu ana kadar ligde ve Avrupa'da yenilgi yüzü görmeyen rakiplerine karşı deplasmanda kazanmaları zor gözükse de ortaya konacak mücadele azmi ve gösterilecek performans önemliydi açıkçası. Fakat diğer iki maçta olduğu gibi yine ilk çeyreğin sonunda beyaz havluyu attı G.Saray. Mevcut kadro yapısında Augustus'un sakatlık sonrası o eski günlerinden çok uzak olduğunu düşünürsek, Fowles'ı efektif kullanmaları haricinde bir çıkar yolları gözükmüyor. Onu da bu seviyede istedikleri düzeyde gerçekleştiremediklerinde böylesine zorlu rakipler karşısında bu skorlar yaşanıyor, yaşanacaktır da. Henüz genç bir takım G.Saray M.P. Bolca zamana ihtiyaçları var. Taraftar açısından kalp kırıcı, moral bozucu mağlubiyetler bunlar fakat yolun sonunda başarı bekleniyorsa aynı zamanda da geçilmesi gereken yollar buralar.

3 Yorum Yapılmış:

Sinan Doğan dedi ki...

Hoca Petronyte'ye neden çok az süre veriyor acaba. Deplasman fobisini bir an evvel asmamiz lazim

willie07 dedi ki...

Bir fenerbahçeli olarak galatasaarayın hatayı sene başında transfer politikasında yaptığını düşünüyorum.Türk oyuncular konusunda eleştiri getiremem çünkü dar havuzda alabileceklerinin en iyilerini aldılar ama yabancı seçimleri tam felaket bana göre.Fowles dışındaki yabancıları 2 hatta 3. sınıf oyuncular.

bonzo dedi ki...

Galatasaray medical Park fenerbahçenin birsen, nevriye ve meral'den oluşan yerli rotasyonuna hiç değilse yaklaşabilen bir kadrolaşma yapamadıkça makus tarihine yenik düşmeye devam edecek.
Bir fenerbahçeli olarak ezeli rakibin bize rakip olabilecek bir yapıya bürünebilmesi dileğimdir.