5 Kasım 2010 Cuma

İmza Töreni İptal, Iverson Pazartesi Geliyor

Yarın Akatlar'da oynanacak Bornova Belediye maçından iki saat önce yapılacağı duyurulan imza töreni, Iverson'ın dönüş işlemlerini tamamlayamaması nedeniyle Pazartesi gününe alındı. Normalde yarın sabah İstanbul'da olması gereken Iverson, Pazartesi günü İstanbul'a gelecek. Belki de Iverson için İnönü'deki Kasımpaşa maçı öncesinde bir tören yapılacaktır. Normalin çok üstünde fiyatlarla satılan Bornova maçı biletlerini Iverson'ın imza töreni için alan taraftarlar da yeni imza törenine bu biletlerle katılabilirlerse şık olur. Nasıl olur bilmiyorum ama mağdur edilmemeleri gerekiyor bence. Konuyla alakalı olarak kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde, Başkanımız Yıldırım Demirören'in de katıldığı törenle resmi sözleşmeyi imzalayan ve yarın taraftarımızın önüne çıkması planlanan Allen Iverson, dönüş işlemlerini tamamlayamadığı için Türkiye'ye 2 gün gecikmeli gelecek.

Iverson'un Pazartesi günü İstanbul'da olması bekleniyor. Allen Iverson'un basın ve taraftarımız önündeki imza töreni ile ilgili daha sonra açıklama yapılacak.

7 Yorum Yapılmış:

Derin dedi ki...

kulüp "Allen Iverson, dönüş işlemlerini tamamlayamadığı için Türkiye'ye 2 gün gecikmeli gelecek" demiş.

"dönüş işlemi" ne ya? adam daha gelmedi ki...

binmedi işte uçağa, adam gibi söylesene.

Miksiyon dedi ki...

pasaportunu annesinin evinde unutmuş uçağı kaçırmış murat kosava açıkladı şimdi:))))) Hayırlı olsun iverson gerçek iverson kesinleşti bu sorundan sonra klonu falan gelmiyor:)) Hadi bismillah:)

Miksiyon dedi ki...

burdan bjk yönetimine sesleniyorum ksk-bjk maçına kadar idare etsinler adamı gönlünü hoş tutsunlar. ksk arenada bir efsane izleyelim ksk tribünüyle gönül bağını kurabilir hem:)

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

gelirse iyi :)

basketçi dedi ki...

dakka 1 gol 1

dilemma dedi ki...

askere gidicem gelicekse gelsin kaçak durumuna düşücem onun yüzünden

12011985 dedi ki...

Terslik olabilir normalde,bunu yapan Iverson olunca insanlar kuşkulanıyor normal olarak.