4 Kasım 2010 Perşembe

Iverson'ın Forma Numarası Belli Oldu: 4

Resmi imzaların atıldığı andan itibaren Iverson'ın Avrupa kariyerinde giyeceği formanın numarası konuşuluyordu her yerde. Malum ligimizde forma numaraları dörtten başlıyor. Üçü tercih edemeyen Allen Iverson'ın seçimi 4 numara olmuş. Hali hazırda bu numarayı giyen Rus Fedor Likholitov da artık 6 numarayı terletecek. Geçtiğimiz günlerde Likholitov'un bu konuyla alakalı rahatsızlığı olduğunu yansıtan haberler vardı basında, onlar da şube yöneticileri tarafından yalanlandı. Bu haberlerin tamamı resmi siteden yapılan bilgilendirmelerle öğrenildi demek isterdim fakat siyah beyazlıların resmi sitelerinde basketbola pek ilgi göstermediklerini biliyoruz. Bu açığı kapatmak için amatör ruhlarıyla ve var güçleriyle uğraşan BJKBasket.org'dan haberler.

2 Yorum Yapılmış:

Murat dedi ki...

Resmi site demişken; Türk basketbolunda birçok konuda öncü olduğu gibi basketbol resmi sitelerinde de öncülüğü KSK yapıyor. Bilmeyenlerin ziyaret etmesini öneririm:

http://www.kskbasket.net/

Cemal dedi ki...

Laf sokmak için değil bilmediğim ve öğrenmek istediğimden soruyorum. Karşıyaka hangi alanlarda öncülük etmiş anlatabilir misin . Azıcık bilgimiz olsun :)