28 Kasım 2010 Pazar

Kepez'de Galibiyet Çok, Ama Para Yok

TB2L'nin zorlu B grubunda ilk 7 maçında aldığı 6 galibiyetle, namağlup lider TED Kolejliler'in ardından ikincilik koltuğunda oturan Kepez Belediyesi'nde işler puan cetvelindeki kadar iyi değil ne yazık ki. Bakmayın siz sağda solda gördüğünüz 'Kepez'de işler yolunda' temalı haberlere.

Oyuncuların 3, koç Aziz Bekir'in ise tam 5,5 aydır maaş alamadığı Antalya temsilcisi, oyuncuların ve staffın birbirine olan kenetlenmesi sayesinde bugünlere kadar gelebildi. Ancak şu anda bıçak çoğu kişi için kemiğe dayanmış durumda. Yönetim tarafından verilen içi boş sözler dışında hiçbir idari gelişmenin olmadığı kulüpte geçen yıldan kalan borçlar da bir hayli fazla.

Önümüzdeki günlerde haklı pes etmeler olabilir. Koçun görevini bırakması, şu zamana kadar tek idman aksatmayan oyuncuların idmana çıkmaması gibi sonuçlar doğabilir. Kredi borcunu ödeyemeyen, evine arabasına haciz gelme noktasında bulunan insanların alacağı her karara saygı duymak gerekir. Hep kendimden yola çıkıyorum. Çalıştığım şirket bana 2 ay para ödemeyecek ve ben hiç ses çıkartmadan maksimum eforla işimi yapmaya devam edeceğim he? Çok zor.

Olmayan para ile takım kurulmuş gibi duruyor Kepez'de. Memleketin acı ama sıradan tablolarından biri olarak çok da şaşırmıyoruz tabii buna. Bakalım bu hafta içinde nasıl gelişecek olaylar? Koç, oyuncular, maaşını alamayan herkes gibi biz de beklemedeyiz. Salsabasket özel haberidir.

4 Yorum Yapılmış:

mustafa dedi ki...

Kepez' de değişmeyen tablo. Geçen senede olmayan para ile transfer yaptılar,malesef bu senede! Yazık oyunculara ve orada çalışanlara. 2 senedir aynı hataları yapan başkanda görevine devam ediyor. Artık bu işten anlamayan insanların basketboldan elini çekmeleri lazım.

erhan dedi ki...

bugün,yarın hatta gelecek yıl... belediye takımlarında aynı senaryo ki; siz 2 sene önce yaka paça menajer kovuyosunuz aynı adamı aynı yönetim işe geri alıyo... yönetime ne kadar laf söyleyebilir ki aynı menajer!!!
ki en derinine bakılınca bu takımda alttanda oyuncu gelmeyince dışarıya dayanıyosunuz sonra sonuçları çekilmez oluyo yapılmıcak vaatlerle oyuncular bu şehirden soğuyor ve getirilebilicek oyuncularda gelmiyor.. devam bakalım basketboldan anlamayan adamlarla işe kolay gelsin kepezli çocuklara...

Randis dedi ki...

Belediyenin 1 kurus dahi desteğini göremeyen ama belediye başkanının her maça gelipte "MAÇI TARAFTARLARLA BİRLİKTE İZLEYEN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ'DE GALİBİYETTEN DOLAYI TAKIMI KUTLADI . KEPEZ BLD SPOR BAŞKANI AHMET ÜNLÜOĞLU İSE LİGDE EMİN ADIMLARLA YOLUMUZA DEVAM ETMEKTEN DOLAYI MUTLU OLDUKLARINI SÖYLEDİ." Evet emin adımlarla ve her hafta aynı sözlerle "Cuma gününe kadar ödeme yapılacak" yalanlaryla buraya kadar gelindi.

Ben şuanda diğer çıkmaya aday takımlarda antrenör olsam kepezden kilit 2-3 oyuncuyu kendi takımıma alır kepezi 1.liğ yolundan saf dışı bırakırım açıkcası. Şuanda takımdakilerin yasal olarak klüpten ayrılma hakları var sözleşme şartlarında yazıldığı gibi.

Sinan Atalay dedi ki...

başka bir bilgi verim size , oyunculara ocak ayına kadar maaş yokmuş !!!
http://www.basketbolgazetesi.com/2010/11/kepezde-isler-karisti.html