9 Kasım 2010 Salı

Kerem Tunçeri Röportajı (Euroleague.net)

Dünya Şampiyonası'ndan bu yana oyununun en olgun dönemini geçiren ve bu süreçte kusursuza yakın oynayan Kerem Tunçeri, bu hafta Euroleague.net'in konuğu oldu. Kerem Tunçeri'nin yeni koç Perasovic'le birlikte Efes Pilsen'de değişen rolü, bu yeni sistemdeki oyun yapısı, Union Olimpija deplasmanında alınan şanssız mağlubiyetin ardından içeride kazanılan iki maç, serbest atışlardaki başarısı, şu sıralar gündemin sıcak maddelerinden Ender Arslan ile olan dostluğu ve yeni uğurlu salonumuz Sinan Erdem hakkındaki düşüncelerini öğreniyoruz röportajda. Geride bıraktığımız yazdan bu yana Avrupa'nın en değerli oyuncuları sıralaması yapılacak olsa gözü kapalı ilk üçe yazılacak bir performans gösteriyor Kerem. Nazar değmesin. Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

1 Yorum Var:

Sarıkaya dedi ki...

Kerem, "Our fans perhaps are not so crazy. They are coming to the games as basketball fans and maybe not doing so many crazy things." demiş..

Valla bilmiyorum, Obradoviç'in kulağına havalı korna sokmak yeteri kadar "crazy" değilse, ne "crazy" olabilir ki?.. O zamanlar küçüktü, hatırlamıyor herhalde?:-))