8 Kasım 2010 Pazartesi

Mersin'de Aubrey Reese Gönderildi

Geride bıraktığımız dört hafta sonunda ligde galibiyet alamayan tek takım olarak kalan Mersin BŞB'de Amerikalı oyuncu Aubrey Reese ile yollar ayrıldı. Koç Mete Babaoğlu'nun bildiği, güvendiği bir isim olan Reese'den şu ana kadar istediği katkıyı alamadı Mersin ekibi. Üstüne bir de Hakan Köseoğlu takviyesi gelince o bölgede bir fazlalık vardı açıkçası. Rotasyonu çok dar ve yaş ortalaması hayli yüksek olan Mersin takımı da tercihini Reese'yi göndermekten yana kullanmış. Bu tarz bir hamleyi bekliyorduk zaten, daha önce de yazmıştık. Şimdi gözler takıma katılacak yeni isme çevrildi. Geçtiğimiz sezonun 2. yarısında Renault formasıyla ligimizde boy gösteren Alex Scales, listenin ilk sırasında yer alıyor. Bu hafta içinde durumlar netleşir sanırım. Salsabasket özel haberidir.

3 Yorum Yapılmış:

Serdar dedi ki...

Elinde Reese ve Hakan Köseoğlu var ve bu ikisini oynatamıyorsun !
Yıllarca yapılan Alex ile Emre birarada oynarmı muhabbeti gibi, bal gibi oynuyorlar işte.
Bence Mersindeki sorun takım olamama neticesinde oluşamıyan ruh.
Scales Reeseden çok iyi bir oyuncumu?

Selda dedi ki...

reese kaliteli ve iyi bir oyuncu ve turk ligini de tanıyan bırıydı. belki kalması gereken tek yabancıydı mete hoca neden boyle yaptı anlamadım. hem yonetım de gecmıs senelerden berı reese i severlerdı. reese in sol kolu 2 tane koseoglu yapardı yazık oldu...ilk gunah kecisi ilan edildi.chrristmas ne zaman gidecek bakalım.

Serdar dedi ki...

Geçen sene neden Ahmet Kandemirde nu kadar ısrarcı olunmadı? Sonuçta onun kurduğu bir takıma takviye yapılarak düzlüğe çıkmadı mı Mersin?
Bu kadar bütçesi olduğunu düşünmüyordum Mersinin, Reese gönderip Scalesi almak ciddi bir masraf Oyaka ödenecek parada cabası. Umarım ilerliyen haftalarda maddi sıkıntıya düşmezler.
Bana göre tek geeken koç değişikliği...