30 Kasım 2010 Salı

Mutluluklar Oğuz Savaş

F.Bahçe Ülker'in başarılı oyuncularından Oğuz Savaş dün Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde düzenlenen nikah töreniyle ömürlük sözleşmesini imzaladı. Aziz Yıldırım'ın nikah şahitliğini yaptığı Oğuz-Melike çiftine biz de Salsabasket ailesi olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Düşündüm de o masada oturduğumun üstünden 7,5 ay geçmiş, hayat cidden hızlı be abi. (Foto: NTVSpor)

7 Yorum Yapılmış:

Selami dedi ki...

Oğuz'a ve eşine mutluluklar,bu arada Spahija antreman saatini değiştirmemiş ve takım arkadaşlarının nikaha gitmesine izin vermemiş,ancak akşam ki yemeğe katılmışlar,bu kadar disiplin bizi bozar hoca,aman dikkat.

ozan_kartal dedi ki...

En çok eşinin boyunu merak ettim nedense :)

mozlu dedi ki...

2. şahit fenerbahçe ülker maçlarında anonsları yapan kişi değil mi? imza atarken oğuuuuuuuuuz savaşşşş diye bağırmış mıdır?

saLsa dedi ki...

@mozlu

Hayır o değil.

saLsa

Ihsahn dedi ki...

Benden de mutluluklar Oğuz'a. Spahija gibi hoca lazım her takıma. Oyuncular nikaha gitse ne olur, gitmese ne olur? Başarı böyle gelecektir.

Cakivu dedi ki...

Oğuz nikah için traş olmuş artık 1 sene olmaz :) Kendisine ömür boyu mutluluklar.

@selami

Bende disiplin konusunda Spahijanın tutumuna katılıyorum. Eminim Aydın Örs de bu konuda aynı görüştedir zaten fenerbahçe basketbol organizasyonunda yukarıdan aşağıya tesir eden çok güzel disiplinli ama aynı zamanda ailevi bir yapı var. Bunu oyuncuları çok rahatsız ettiğini düşünmüyorum çünkü lig, eurolig maçları, yolculuklar, antremanlar içinde geçen aşırı yoğun tempoda bir aile halini alıp bazı kurallar içinde yapılanmadan başarı gelmiyor. daha yolun başında fenerbahçe ülker eğer bu teknik kadroyla bir istikrar sağlanırsa kalıcı başarı ve ekol olma yolunda sağlam adımlar atılacaktır.

Miksiyon dedi ki...

Ben katılmıyorum size bence göstermelik disiplin davranışları bunlar bu adam hayatında kaç kere nişanlanacak. Nişan saati yapamadığın idmanı koyarsın sabahın körüne yada nişan yemeğinden önceye yada gecenin geç saatlerine takım yine planlı bir şekilde çalışmış olur.