10 Kasım 2010 Çarşamba

Sinan Erdem'de Tarihi Bir Gece Daha

Dünya Şampiyonası'nda son gün son maça kadar parkesinde kaldığımız Sinan Erdem Spor Salonu'nda bugün tarihi bir maça daha çıkıyoruz. Geçtiğimiz hafta Barcelona deplasmanında gösterdiği karakterle aldığı müthiş galibiyetin ardından bugün grubun diğer namağlup takımı Siena ile liderlik maçı oynayacak F.Bahçe Ülker. Aydın Örs önderliğindeki yeni yapılanmayla sezon başından bu yana tribünlerde yaşanan hareketlilik Barcelona'da elde edilen önemli galibiyetin ardından zirve yapmış durumda. Karşılaşmanın biletleri iki gün önceden tükendi ki bu son dönemde basketbolda asla göremediğimiz bir tablo. Tıklım tıklım dolu bir salonda İtalyan rakibini geçmeye çalışacak F.Bahçe Ülker'in maçı saat 20.45'te Ntvspor'dan canlı olarak yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıllarda Abdi İpekçi'de bu tarz önemli maçlarda nadiren de olsa doldurulan salonda ters sonuçlar almıştı F.Bahçe Ülker. Tarihinin en iyi Avrupa başlangıcını yapmışken 15 bin küsür taraftarının önünde alacağı sonuç taraftarın güdümlenmesi için de ayrıca önemli bence. İki takım arasında oynanan son altı maçta galibiyeti bulunmayan F.Bahçe Ülker, geçtiğimiz hafta 'Artık, ben de varım!' demişti, devamını getirmek çok daha önemli bugün.

3 Yorum Yapılmış:

Selami dedi ki...

Çok zor olacak,Barcelona maçından daha da zor olacak, Stonerook ve Ksistof Lavrinovic'e(bizde ki kardeşinden daha iyi oyuncu) pota altında üstünlük kurmamız şart,dışarıda daha iyiyiz,Ömer'in Kaukenas'a yapacağı savunmada çok önemli,taraftar maçın hemen başında fark isteyecektir,fakat böyle olmayacak,maç sonuna kadar desteğe devam etmeliyiz bu sebepten,birazdan maç için yola çıkıyorum,Allah utandırmaz inşallah.

alper dedi ki...

muhteremden maç öncesi değerlendirme bekliyorum lütfen

Özcan Yüksel dedi ki...

Şov yaptık çok zevkli bir maçtı top kayıpları olmasa fark 25ler seviyesine bile gelirdi. Adamların kendine güveni kayboldu sienada top el yaktı ve hakederek kazandık helal olsun