9 Aralık 2010 Perşembe

Ahmet Kandemir'e 2 Maç Ceza

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Antalya BŞB-F.Bahçe Ülker maçının final periyodunda Hadi Doğan ile Tarence Kinsey arasında yaşanan gerginlik sırasında sahaya giren ve bu hareketinin ardından oyundan ihraç edilen koç Ahmet Kandemir ile ilgili dosyayı görüşen Disiplin Kurulu, tecrübeli koçu 2 maç men cezasıyla cezalandırdı. Açıklanan raporda pozisyon esnasında koçun yardımcı hakemin üzerine yürüdüğü ve küçük düşürücü sözler söylediği yazıyor. Raporun tam metni burada.

Bu kararla birlikte bu hafta Akatlar deplasmanında ve haftaya Antalya'da Olin Edirne karşısında takımının başında yer alamayacak koç Kandemir.

4 Yorum Yapılmış:

ozan_kartal dedi ki...

olumsuzluklar antalyalı oyuncuları kamçılıyor resmen. bakalım çok zor iki maça çıkacaklar oyuncuların buna tepkisi nasıl olacak...

Adsız dedi ki...

hunter 1 maç ceza verdi.

selda dedi ki...

bisey olmaz... ama durduk yere de 2 milyar para cepten cikacak simdi.
kac duble ve kac porsiyon balik eder. (benim icin)

İNCELENEN BELGELER;
TBF Sevk Yazısı, Önemli Olay Raporu, Hakem Raporu, Teknik Komiser Raporu, Savunma Yazıları, CD Kaydı.

Bu belgeler arasında tek subuti delil cd kaydındaki dudak hareketlerinden bulunacak hakarettir. eger bu yoksa zahiri delil kabul edilir. itiraz suresi gecmemis ise karara itiraz ile kazanılacak bir dava olusur ahmet hoca icin.

Adsız dedi ki...

ahmet kandemir aliağa maçında da olay çıkmıştı sorunlu birisi herhalde böyle giderse takıma zarar verir birisi uyarması gerekir