1 Aralık 2010 Çarşamba

A.J. Ogilvy'den Maç Sonu Tweetleri

Bu sezon bir kez daha son dakikalarına önde girip kaybettikleri Asvel maçının ardından Avustralyalı oyuncu A.J. Ogilvy soluğu Twitter'da aldı. Oyuncunun konuyla alakalı olarak yazdığı iki tweetin ilki takım arkadaşlarıyla alakalı: 'bullshit. We lost on the back of some selfish ass plays. Everyone jus playing for themselves. Same reason we lose every game.' (Bencil, saçma oyunlarla kaybediyoruz. Herkes kendisi için oynuyor ve her maçı aynı nedenle kaybediyoruz.) İkinci tweet'inde ise koç Burak Bıyıktay'a yükleniyor ve şöyle diyor: 'Give me a piece of paper and a pen and I'll give you a play by play of how this shit will end.' (Bana bir kağıt kalem verin ve size bu işin nasıl biteceğini adım adım göstereyim.)

Bu arada oyuncunun hesabına baktığınızda bu tweet'leri göremiyorsunuz şu anda, çünkü gelen uyarıyla kaldırdı bunları. :)

3 Yorum Yapılmış:

ukkan dedi ki...

SS almayı unnutm, kafamı dövüyorum şimdi. Yeni bir tweet geçmiş, "Herşeyi ciddiye almayın. Basketbola yormayın" diye. Yersen...

Miksiyon dedi ki...

Bence oglivy dota oynuyor arkadaş ondan bahsetmiş ne alakası var basketbolla. Dota oynayanlar bilir takım oyunu olmadan olmaaaz:)

Cakivu dedi ki...

Sıkıntı var!

Yüksek ihtimal gönderilmesine vesile olacaktır keza BJK uzun oyuncu arıyor...

facebook, tweet derken insanlar gerçekten artık sanal alemde de bir karakter/yaşam sürdürüyorlar sonuçta twitter olmasa ogilvy hürriyete çıkıp takım arkadaşlarım çok bencil oynuyor demezdi heralde..