16 Aralık 2010 Perşembe

Aleksandar Rasic Röportajı (TBF.org)

9 maçta yalnızca iki iç saha galibiyeti alabilen Medical Park Trabzonspor'un Sırp oyun kurucusu Aleksandar Rasic, geride kalan 9 haftada iki kez çift haneli sayılarda asist üreterek maç başına yakaladığı 6 asist ortalamasıyla ligin asist kralı konumunda. Sezon başında bir çoğumuzu şaşırtan bir tercihle Trabzonspor'u seçen asist kralı Rasic ile TBF.org.tr ekibinden Burak Şahin keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Dünya Şampiyonası, Trabzon'a geliş öyküsü, Trabzon'daki hayatı, takımla ve koçla (artık eski koçu) alakalı görüşleri ile Rasic'in önümüzdeki döneme ilişkin planlarını buradan okuyabilirsiniz. Orada keyifli işler çıkartan ve dolu dolu röportajlara imza atan Burak Şahin'e de bir kez daha teşekkür etmiş olalım bu vesileyle.

1 Yorum Var:

bigben dedi ki...

A. Rasic'in performansının tavan yaptığı zamanlara bakalım: Yanında Kecman ve Tepic vardı iki sene önce. Geçen yıl McCalebb ile oynadı. Bu yaz ise Teodosic'e yardımcı oldu.

Bizde ise takımın dümeninde yalnız kaldı. Çünkü Snow çok savruk. Saf PG ile birlikte oynasa takım oyununa daha çok katkı verir bence.