17 Aralık 2010 Cuma

Antalya BŞB'de Wayne Chism Gönderildi

Antalya BŞB, Amerikalı oyuncusu Wayne Chism ile yollarını ayırdı. 5 numara arayışındaki güney ekibinin, 4. yabancıyı (Bosman) getirmek yerine böyle bir yola gittiğini öğrendim. Bakalım kimi transfer edecekler?

Bir gelişme de takımın diğer 2 yabancısından biri olan J.P. Prince ile ilgili. Amerika'da açtığı bir tazminat davasıyla ilgili olarak bu hafta içi mahkemesi olan oyuncu Amerika'ya gitmiş. Normal şartlarda Cuma günü (bugün) Antalya'da olması gerekiyor. Ancak Amerikalı oyuncuların ufak rötarları meşhurdur, bakalım o da yapacak mı?

Kısaca toparlayacak olursam, Prince'in vaktinde gelip gelmemesine göre Antalya BŞB bu hafta Olin Edirne karşısında ya bir ya da iki yabancılı kadrosuyla sahada olacak. Salsabasket özel.

3 Yorum Yapılmış:

sozen dedi ki...

Bosman oyuncusu getirmek dısında da NCAA parlak kariyerine göre oldukça kotu bir sezon geçiriyordu Wayne. Dogru karar bence.

selda dedi ki...

kandemir chism ile bosa vakit kaybetti. bastan belliydi verimsiz oldugu. sanıyorum bir de sakatligi gecsin diye beklenirken ligin 1/3 de bitmis oldu. toplamda 20 sayı 12 ribaunt ile chism i yolculamis olduk.

Sheed dedi ki...

bence de fazla sabırsız davranıldı, hata..