27 Aralık 2010 Pazartesi

Beşiktaş Cola Turka Farklı(!) Kazandı

'Beşiktaş Cola Turka, Kıbrıs Rum Kesimi’nde uğradığı saldırı sebebiyle as oyuncularını dinlendiren Pınar Karşıyaka’yı, evinde 89-65’lik skorla mağlup etti.'

Bu cümle dün oynanan Beşiktaş Cola Turka - Pınar Karşıyaka karşılaşmasının federasyonun resmi sitesinde yer alan maç yazısının başlangıç cümlesi. Başlık da: 'Beşiktaş Cola Turka Farklı Kazandı' şeklinde atıldı. Üstüne edebilecek sözü olan varsa buyursun, tarifsiz gerçekten.

7 Yorum Yapılmış:

Necromancer dedi ki...

farklı demişler. diyecek hiçbir lafım yok. ayıp. rezalet...

Yücel dedi ki...

Bjk Karşıyakaya destek verdi diye hava atacağına onlarda yedeklerle mücadele etselerdi ya.

Dombili dedi ki...

Böyle bir rezillik yok, yeter artık.

Emre dedi ki...

KSK zaten yenileceği bir maçta dinlenmeyi tercih etti. Saygı duyuyorum. Bu arada federasyonu da güzelce zor duruma düşürdüler. 24 sayı farkla galip gelinen bir maç için "farklı" ifadesini kullanmakta sakınca yoktur.

disc erec dedi ki...

@Emre,

Hızlandırılmış algılama kursuna gitmeni veya algı artırıcı şurup içmeni tavsiye etmekten öte söyleyecek kelime bulamıyorum.

koray dedi ki...

KSK yönetiminin acık ifadesi varken Federasyonun resmi sitesinin "oyuncuları dinlendirmeyi tercih eden" ifadesi kullanması açıkca yalan ifade olmuyor mu ?

Onu geçtim herkes neyin ne olduğunu biliyor tek parti yönetimlerinin resmi yayın organı tadında anlayışa pes doğrusu.

Cakivu dedi ki...

federasyon resmi sitesi sadece skoru vermeli yok farklı yendi, yok oyuncuları dinlendirdi gibi işgüzarca detaylara girmemesi lazım ingilizce tabiri ile "box score" verilmeli geri kalanı da izin versinlerde diğer sitelere bıraksınlar...