1 Aralık 2010 Çarşamba

Bogdan Tanjevic Röportajı (Habertürk)

Bu yaz ülkemizde oynanan Dünya Basketbol Şampiyonası'nda A Milli Basketbol Takımımız'ın başında gümüş madalya kazanmasının ardında Lottomatica Roma ile genel menajerlik pozisyonu için anlaşan Bogdan Tanjevic, Habertürk'e konuşmuş. Gökhan Türe'nin gerçekleştirdiği röportaj sırasında Fenerbahçe Ülker'in bu sezonki basketbolunu imrenerek takip ettiğini belirten Karadağlı antrenörden takımla irtibatının sürdüğünü de öğreniyoruz. Preldzic'le ilgili de konuşmuş Tanjevic. Zor günler geçiren eski oyuncusunun büyük bir oyuncu olduğunu ve sabretmesi gerektiğini söylemiş. Röportajın tam metnine ulaşmak isteyenler beri gelsin.

1 Yorum Var:

Selami dedi ki...

Bogdan demiş ki:''“O’na şaka yollu sitem ettim. ‘Barcelona’yı ve Montepaschi’yi yenmek benim rüyamdı. Onları yenmek için benim gitmemi mi bekliyordunuz''

Aynen öyle senin gitmeni bekliyorduk,3 sene hayatımızı kararttın,sen gittin geçen sene Barcelona maçını 1000 kişiye oynayan takım(salondaydım),kıytırık Cibona maçını 15000 kişiye oynadı,Allah şifa versin,emekli ol,torunlarınla oyna,çiçek-böcek işlerine falan gir,Milli takımı da bırakırsan hiç üzülmeyiz.