22 Aralık 2010 Çarşamba

Digiturk Web-Tv'ye Tepki Var

Yayıncı kuruluş olan Digitürk'ün tıpkı futbol maçlarında olduğu gibi WEB-Tv uygulamasına geçmesi ve istenilen maçın makul bir ücretle satın alınması uygulaması basketbol izleyicilerini sevindiren bir gelişme kesinlikle. Fakat bu hafta sonu oynanan, sonundaki talihsiz olayı bir kenara koyarsak, son yılların en keyifli maçını net üzerinden bu şekilde para ödeyerek takip eden basketbolseverleri hoş olmayan bir sürpriz karşıladı. Uzatma periyodu başlarken 2 saatlik yayın süresinin dolduğu gerekçesiyle net üzerindeki yayın kapatıldı ve uzatma periyotları (maç 2 kez uzadı) yayınlanmadı. Maçın bitiş anından itibaren bu konuyla alakalı yoğun tepki var Web-tv izleyicilerinden, biz de bu vesileyle bu tepkiyi gereken yerlere iletmiş olalım.

7 Yorum Yapılmış:

78ers dedi ki...

şikayetimizi gündeme getirdiğiniz için teşekkürler

vdT dedi ki...

Mağduruz..

Mustafa Ünlü dedi ki...

evet seyredemedik, gerçekten nasıl boyle bir kısıtlama var anlamak mumkun değil. Sikeyetvar uzerinden sikayette ettim ama henuz cevap yok!

Gundeme getirdiğiniz için tşk.

tarski dedi ki...

daha once de sanirsam bjk-trabzon macinda, mac icinde teknik aksaklik oldugu icin ayni durum meydana gelmisti.

Miksiyon dedi ki...

Siz iyi uzatmayı izlememişsiniz parasını verip tüm maçı izleyemeyenler var ve muhattabda bulunmuyor rezil bir platform. İşin garibi maçı izlyemiyorsun para iadeside yok.3 liraya lig maçlarını görünce hemen abone olmuştum bi hevesle 4. dakikada yayın gitti,zamanında burda yazmıştım bulaşmayın diye görmediniz sanırım:)

basketçi dedi ki...

digiweb'i bende kullanıyorum
basketbol maçlarının da tıpkı futbol maçları gibi paket olarak yayınlanıp yayınlanmayacağını sordum bana cevap veren bilgisayar başındaki operatör oldukça terbiyesiz bir üslup ile karşılık vererek
olmayacağını söyledi

ali dedi ki...

neyımız duzgunkı allah aşkına sevgılı arkadslar bu dunya sampıyonasında sonra basketbola ıvme kazandırcaksanız boyle olmaz ınsanlar para odıyerek mac seyredıyor varmıdı bu gecmıs senelerde kım para odıyerek mac seyredıyordu sız bunu gelır kapısı halıne dondurcegınıze daha cok rezıl bır duruma getıryorsunuz gercek basketbol seyırcısını kacıryorsunuz ınsanları boyle madur durma dusurmenıze hakkınız yok bu seyredenlerın cogu ogrencı 3 mılyon olsa bıle 3 mılyon onların ıcın cok degrlı