22 Aralık 2010 Çarşamba

Dusan Cantekin Sırbistan'da

Sezon başında Efes Pilsen tarafından Mersin BŞB'ne kiralanan Dusan Cantekin, Güney ekibinde Asım Pars - Nedim Yücel ve son yapılan takviye Mutlu Demir'in yer aldığı uzun rotasyonunda süre bulmakta zorlanıyordu. Bu gelişme üzerine 1992 doğumlu oyuncu karşılıklı anlaşma sonucu Sırp takımlarından Mega Vizura'ya transfer oldu. Mersin'de alamadığı süreleri doğduğu topraklarda alabilir ve beklenen gelişimi gösterebilir umarım. Sezon öncesinde Ankara'da düzenlenen Hacettepe Turnuvası'nda Asım Pars ile birebir sırtı dönük oyun çalışmalarına şahit olduğum Dusan, Milli takım aday kadrosuna da dahil edilmesine rağmen daha sonra sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkartılmıştı. Uzaktan da olsa takibindeyiz, hayırlısı olsun hakkında.

3 Yorum Yapılmış:

HotSauce21 dedi ki...

"Sezon öncesinde Ankara'da düzenlenen Hacettepe Turnuvası'nda Asım Pars ile birebir sırtı dönük oyun çalışmalarına şahit olduğum Dusan"

hahahaha burası çok süpermiş yalnız

Selami dedi ki...

bu çocuktan 2 sene önce çok umutluydum,fakat beni hayal kırıklığına uğratıyor,ayakları çok yavaş,koordinasyon sıfır,umarım ülkesinde kendini bulur.

ali dedi ki...

dusan mıllı takımda ılerkı yılarda munkun degıl oynıyamaz ondan daha cok yeteneklı furkan ve enes parselller orayı sansı hıc yok sadce boy var