25 Aralık 2010 Cumartesi

Federasyon'dan Karşıyaka'ya Cevap

Karşıyaka'nın hafta sonu oynanacak Beşiktaş Cola Turka maçının ertelenmesine yönelik talebinin kabul görmemesi üzerine maça 94-95 doğumlu genç oyuncularla çıkma kararı almasını ve bunu Federasyon Başkanı Turgay Demirel'in belki de resmi ağızlardan ilk kez bu denli sert ve net şekilde eleştirildiği bir yazılı açıklamayla duyurmasını konuşmuştuk dün. Bugün akşam saatlerinde konuyla alakalı olarak yazılı bir açıklama yaptı TBF. 'Federasyon Başkanımız, bu süreçte soyunma odasında mahsur kalan Pınar Karşıyaka takımının yetkililerini pek çok kez telefonla aramış ve gelişmeleri yakından takip etmiştir.' denilen açıklamada maçın ileri tarihe ertelenmesi konusunda ellerinden geleni yaptıklarını söylüyor TBF. Karşıyaka'nın takip eden 2 lig maçını da ötelediklerini ve bunun ötesinde yapılabilecek birşeyin olmadığı mesajını da net olarak vermişler yazılı açıklamada. Açıklamanın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

5 Yorum Yapılmış:

koray dedi ki...

Yalnız açılamanın birer günden toplam 3 gün dinlenme olanağı kısmı çok komik zaten tüm maçları birgün ötelersen maçlar arasındaki dinlenme süresi sabit kalıyor.

tamer dedi ki...

defalarca aramış ve ulaşamamaış kısmı pek inandırıcı değil.zaten olayların bu noktaya gelmesi de federasyondan kimsenin aramaması.

Alphan Aksoylar dedi ki...

tbf'nin çocuk kandırma amaçlı açıklamasına basketbol şube resmi sitemiz kskbasket'ten zorunlu yanıt geldi...

EmreKSK dedi ki...

http://www.kskbasket.net/v2/haberler/45-2010-2011/521-turkiye-basketbol-federasyonuna-ithafen.html

Alphan Aksoylar dedi ki...

@salsabasket Basketbol Şubemizin TBF'nin yapmış olduğu açıklamaya cevaben yapmış olduğu açıklamanın sitende yayınlanmasını beklerdim, hayal kırıklığına uğradım ve üzüldüm, o çocuklar sahaya çıktığında utanması gerekenler utanmalı, eğer utanacak yüzleri varsa...