6 Aralık 2010 Pazartesi

Genç Telekom'un Yeni Koçu Merih Çakıroğlu

Timuçin Meriç'in Türk Telekom'un başına geçmesiyle birlikte boşalan Genç Telekom koçluğuna uzun yıllardır kulüp bünyesinde görev alan ve en son geçtiğimiz sezon Murat Özyer'in ayrılmasının ardından da head-koçluğu üstlenen Merih Çakıroğlu getirildi. Sezon sonunda yeni bir yapılanmaya giden ve bu bağlamda Ercüment Sunter ile birlikte uzun yıllardır kulüpte görev alan kişilerle bağları 'resmi' olarak koparan Türk Telekom'da yolların ayrıldığı isimlerden biri de Merih Çakıroğlu idi. Bugünkü kararın ardından anlaşılan o ki, ayrılığa daha fazla dayanamamış Telekom yönetimi.

Yapılanma-yeni bir yol-yeni bir umut-Başkent basketbolu derken bu serüvenden avcumuzda kalan yine koca bir boşluk oldu böylece. Salona gelmekten korkan Ankaralı basketbolseverler, kendi dinamikleri içinde eski düzenine dönen Telekom. Tur tamamlandı, başladığımız yerdeyiz.

10 Yorum Yapılmış:

Miksiyon dedi ki...

Tur tamamlandı harbici:)) Ankaralıya basketbol haram anlaşıldı:)

CENGİZ dedi ki...

Ercüment Sunter'de başkan adayı falan olursa şaşırmam:)

basketçi dedi ki...

genç telekom için üzüldüm
ben olsam levent topsakal'ı getirirdim takımın başına
umarım genç telekom küme düşmez

Luke dedi ki...

İlk ağızdan tahmin edebilirim ki, Merih Hoca'nın nevrotik problemleri, Türk Telekom camiasına Faruk Akagün'den daha fazla zarar verecektir. Umarım yanılırım. Başarılar.

Cakivu dedi ki...

Miksiyonun dediği gibi resmen tur dönüyorlar, bir de zamanında çarkıfelek yarışmasında hızlandırılmış tur vardı oda olabilir bu durum :)

ali dedi ki...

bıde ankara arenaya geccese telekom super olucak

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Ankara Arena'ya neden gidilmediğini bilen var mı ?...

dejavu dedi ki...

Arena ile Atatürk Spor Salonu'nun ücreti arasında 3000 Liralık bir fark var ve Telekom yönetimi fazladan bu 3000 Lirayı ödememek için eski salonda kalmayı tercih ediyor. (via@Murat Özyer)

Çağlar..

ali dedi ki...

dogru zaten seyırcıde yok bosuna gıtmek ıstemıyorlar bombos kalır heralde

Serdar dedi ki...

Al gülüm ver gülüm :)