27 Aralık 2010 Pazartesi

Jan Jagla Yeniden Telekom'a (mı?)

Yabancı oyuncu kadrosunda değişikliğe gitme amacında olan Türk Telekom'da eskiye rağbet devam ediyor. Bir ara El-Amin ve Bajramovic'le adı anılan Türk Telekom için şimdi de Jagla ismi telaffuz edilmekte. Hem de bir hayli sesli.

Rytas Top-16 vizesini kapınca El-Amin ve Bajramovic'in çıkışları zorlaşabilir ama Jagla'nın Euroleague'den elenen Prokom'dan çıkışı çok da zor olmaz. Salsabasket özel haberidir.

7 Yorum Yapılmış:

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Bayramoviç kadar katkı vermez malesef Jagla iyi bir oyuncu ama o da işin hucüm ve şut tarafını daha çok seviyor.Telekom'a biraz savaşcı lazım...

Adsız dedi ki...

Victor Brejnoi ve Rickie Winslow'u niye düşünmüyorlar ?

Baris dedi ki...

Marko Miliçeviç ile anlaşılmış :))

Cakivu dedi ki...

@johnny

bir benzerini de ben yazmıştım eski bir başlığa ama gerçekten artık şaka yapılmadan geçilmiyor telekom transfer haberleri, yap boz gibi 2-3 senedir aynı oyuncular dönüp dönüp geliyor...

bir ara richard coffey ve miliçeviç vardı onlarda düşünülebilir kadroya derinlik ve tecrübe katarlar :)

numberonebasket dedi ki...

jan jagla ile telekom en parlak yıllarını yaşamıştı bence doğru bir transfer olur ..play maker keinlikle almaları şart..forvet te de porto riko lu vasallo boşta..telekom bunları alırsa özlenen telekom gelir.ankara seyircisi maçlara gelir..

ali dedi ki...

riki wınslow da gelıyormus

insua dedi ki...

ricky winslow ; reşat fırıncıoğlu değilmiydi yahu diğer ismiyle... ricky winslow T.C vatandaşlığına geçerken, isim konusunda ona Ufuk Kaçar yardımcı olmuştu o zamanlar :)