2 Aralık 2010 Perşembe

Kepez'de Yarımşar Maaş Yatırıldı

Kepez takımındaki mevcut para sıkıntısına ve doğabilecek olası sonuçlara şurada değinmiştik. Az da olsa mutluluk verici bir gelişme yaşanmış kulüpte. Yarımşar maaş dağıtılmış herkese. 15-20 gün sonrası için de birer tam maaş sözü verilmiş. Sözler genelde tutulmaz bizim camiada ama tutulması dileğiyle diyelim biz yine de.

Bir de işe oyuncular tarafından bakmak lazım bu arada tabii. Oyuncuların elinde fesih hakkı bulunuyor. İstese hepsi sözleşmelerini feshedip ayrılabilirler Kepez'den. Ama kurala göre sözleşmesini feshettikten sonra yeni bir takımla anlaşamıyorlar sezon sonuna kadar. Anca kiralık giderlerse (yani kulüpleri onay verirse) başka bir takımda devam edebiliyorlar sezona. Elleri kolları bağlı durumda. Onların da bizim gibi sözlerin tutulma konusunda yukarıya dilekte bulunduklarını söyleyebiliriz pekala.

4 Yorum Yapılmış:

hücumribaundu dedi ki...

http://www.ntvspor.net/haber/basketbol/28792/unluoglu-hicbir-borcumuz-kalmadi

mustafa dedi ki...

Oyuncuların 3 maaşından sadece yarım maaşını yatırıyorsun, sonrada yüzsüzce çıkıp basına borcumuz kalmadı diyorsun. Bu kadar yalan söyleyen ve inandırıcılığı olmayan bir kulüp başkanı yoktur sanırım. Oyuncular bile gülüyordur bu duruma :)

kpzaction dedi ki...

Sizler artık kendi işlerinize bakın. Türkiye'de hangi kulüpte paralar zamanında ödeniyor? Bir elin parmağını geçmez. Takım 8'de 7 yaptı. Paralarını geçte olsa alıyorlar. Yakında bir ödeme daha olacakmış. Daha ilerisi içinde daha güzel ve byük gelişmeler var. Artık yeter bu kadar Kepez'e oynayıp yazdığınız. Diğer takımlarında hepsini çıkarın tartışın yada hiçbir haber yapmayın.

Randis dedi ki...

gecte olsa aliyorlar? huh. sen hic maasini uc ay gec aldinmi acaba boyle konusuyosun? bu insanlarin hicmi k.karti yok zannediyosun? ya ev,araba kredileri. ev kiralari? bankalar gozunun yasina bakmaz faizler hacizlere kadar gider.Kafanda 10 turlu dert varken nasil verimli olursun calistigin is yerine? bu insanlar verimli oldular ama. ayrica bana soyle bakalim 2.ligde 2-3 ay maas vermeyen klup varmi? 5tane takim soyle bana ya okadar cok biliyosun ya yorum yazmissin.