16 Aralık 2010 Perşembe

Kerem Tunçeri & Dejavu (Video)Pozisyonu tüm sıcaklığıyla aktarmaya çalışan Melih Gümüşbıçak'ın sesi yerine fonda İhsan Bayülken'den 'Kazandık, kazandık, kazandık, kazandık..' ve Murat Murathanoğlu'ndan sayısız kez 'Kerem Tunçeri, Kerem Tunçeri, Kerem Tunç..' seslerini eklesek. 11 Eylül akşamına geri dönsek..

Sayfalarca yazıda anlatabileceğin şeyi bazen tek bir karede çok daha iyi anlatırsın ya. Bu da öyle bir görüntü işte. 11 Eylül akşamında aynı salonda, karşı potada yaşamıştık biz bu sahneyi. Başroldeki isim ise aynıydı: Kerem Tunçeri. Bu gece de üzerine düşeni yaptı, kopya pozisyonlarda bitirdiği sol turnikeyle fişi çekti ve tarihe imzasını çaktı. Şu son iki yılda oyununu taşıdığı nokta inanılmaz gerçekten. Büyüksün be Kerem, çok büyük! Ellerine sağlık..

İzlemeyenler için link burada.

8 Yorum Yapılmış:

Engin dedi ki...

Basket sonrasi depar atip Kerem'e sarilan Rakocevic goruntusu ilgincti. Macin sonlarinda yine yaptigi katki kadar takimi bozmaya baslamisti. Ama maci ne kadar cok istedigini o depar bize anlatti sanirim...

HotSauce21 dedi ki...

videodan görebildiğim kadarıyla son pozisyonda tsarsaris'in perperoglou'n yaptığı screen'de fenaymış

Sarıkaya dedi ki...

Diamantidis'in Perperoglu'na koyduğu perde müthiş!:-)) Bi' de sonra, gider yapmıyor mu?:-))

Bu videoda yok ama Avrupa'nın dilencilerinin tekrar görüntü için hakem masası etrafında sergiledikleri tutum içler acısıydı!:-))

Gurcay dedi ki...

Diamantidis aldı, (Berberoğlu'na yaptığı screen ile) Diamantidis verdi. Son saniye basketi olmasa Diamantidis maçı tek başına aldı derdik. Saolasın Tunçeri, saolasın Dia! :)

HotSauce21 dedi ki...

obradovic tavırlarından en nefret ettiğim koçlardan biridir. hakemleri etki altına almak rakibe, kendi oyuncuna, hakemlere, hakem masasına yada gözlemciye sürekli gider yapmak değildir. karizmanı koyarsın hakem zaten kuzu olur. neyse bu herifin yaptıkları hep aynı senaryo, o yüzden bu tarz dramatik kaybedişlerinden çok daha fazla keyif alıyorum. dün akşamki tekrarı izleme çırpınışlarıyla ilgili video varsa paylaşılırsa memnun olurum.

Cakivu dedi ki...

Diamantidis'in perde gerçekten iyiymiş, tam bir konstantre kaybı yaşamışlar orada hatta ben şöyle düşünüyorum vakit yetmez, turnikeyi atamaz diye öylesine kayıyorlar tabii faulde yapmak istemiyorlar bence derslik bir pozisyon.

Kerem Tunceri topu yarısahaya yakın bir yerden alıyor ve sayıyı yapıyor. Gerçekten mucizevi bir sayı, Kerem Tunçeri artık oturmuş oyunu ve tecrübesiyle en iyi dönemini yaşıyor diyebiliriz, hepsine tekrardan tebrikler...

Not: Rakocevic egosu yüksek, dönem dönem takıma zarar da verebilen (özellikle takım ritmine) bir oyuncu ama sonuçta kendisi doğuştan skorer ve en iyi şekilde kullanılmalı keza avrupa sezonu efes için hala iddialı bir şekilde devam ediyor.

numberonebasket dedi ki...

iyiki varsın kerem bize öğle bir basketbol ziyafeti verdin ki eline sağlık hem milli takımızda hem de efesin galip gelmesinde en önemli zamanında sazı aldı türkçe ders verdi.obradoviçe bence bu kaset bedava verilmeli oda devamlı seyretsin dursun..

EmreKSK dedi ki...

tap sikstiin nedir allahaşkına ya. bu kadar mıyız yani cok uzuldum duyunca. soyleyecek laf bulamıyorum.