30 Aralık 2010 Perşembe

Son Dakika!!: Mire Chatman Kadro Dışı Bırakıldı

Beşiktaş Cola Turka'da sular durulmuyor. Hafta başında oyuncuların maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle idmana çıkmamasından sonra bugün de Mire Chatman'ın kadro dışı bırakıldığı haberini aldık siyah beyazlı camiaya dair. Sebebinin ne olduğunu net olarak bilmiyorum ama sorunun para kaynaklı olduğunu tahmin etmek için de medyum olmaya gerek yok diye düşünüyorum. Salsabasket özel haberidir.

7 Yorum Yapılmış:

Koray Özdemir dedi ki...

Haftasonu Galatasaray dağıtır Beşiktaş'ı. Iverson'dan başka oyun kurucuları yok. Cüneyt de sakat... Iverson'la da ciddi sıkıntı yaşıyorlar. İddaa oynayacaklar Galatasaray'a bassın parayı, evi arabayı satıp.

AHMET dedi ki...

Telekoma gidecek diyorlar?

strwind dedi ki...

Yanlış mı hatırlıyorum sanki chatman geçen yıl yine bir tofaş maçı (ne kadar dramatik:))sonrası kadro dışı bırakılmıştı tabi o zaman sebep başkaydı:).Arada 30-40 atıyodu ama savunması yerlerdeydi bu sene gerçi beşiktaşta kim savunma yapıo ki diceksiniz haklısınız tabi.Yerine 2-3 oynayan iyi bir adam alsalar bari.

sinan dedi ki...

Chatman Galatasaray'a gelsin.

Giray Özkan dedi ki...

BJK-G.S maçına gelişmeleri beklemeden oynamayın.Çünkü:
1-Begic veya Wright BJK'ye gelebilir.
2-G.S'den Rochestie ayrılabilir ve Tutku tek oyun kurucu olarak kalabilir.

Bunlar olursa kısalarda ibre Iverson'a dönebilir.Uzunlarda da BJK dominant kalır.Gelişmeleri beklemeden oynamak intihar olur...

koray dedi ki...

BJK şu durumda transfer mi yapacak yani.

sinan dedi ki...

2 günde hiç birşey olmaz olsada GS maçına yetişmez. Chatman affedilir mi orasını bilemem.
Bu arada Chatman ile TT ilgileniyormuş.