31 Aralık 2010 Cuma

Taurasi'siz All-Star için Oylama Zamanı

TBF oy kullanımını daha cazip hale getirebilmek için güzel bir yöntem uyguluyor ve 100. oy kullanan basketbolsevere organizasyon için 2 bilet, 2100. oyun sahibine bir DVD Player, 4100. oyun sahibine de Eskişehir'de iki gün konaklama ve organizasyon esnasında sporcularla birlikte bulunma imkanı sunuyor. Sadece basketbolla sınırlı kalmayacak olan içeriğin diğer kısmı da önümüzdeki günlerde açıklanacak. Fakat ülkemizde bu iş 'adı yaptı olsun diye yapmak' kıvamının ötesine geçemediği için yine sınıfta kalan bir organizasyon olacaktır. En azından geçmiş yıllarda yapılan tüm organizasyonlar 10 üstünden 1'i göremedi bile, rahatlıkla söyleyebilirim bunu. Hem parkede, hem parke dışında, hem de canlı yayın konusunda. Üstelik elde muazzam bir oyuncu havuzu varken. Umarım bu kez yanıltırlar.

16 Ocak'ta Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Salonu'nda düzenlenecek olan 'Kadınlar All-Star 2011' için halk oylaması başladı. Devşirme oyuncuların Türk oyuncularla aynı kategoride oylandığı ve bir çok pozisyon hatasının yapıldığı listeyi görmek ve oy vermek için burayı kullanabilirsiniz. 9 Ocak'a kadar devam edecek oylama.

3 Yorum Yapılmış:

osmanylmz dedi ki...

Tamica Catchings'in yeniden galatasaraya transfer olduğu doğrumudur

Ufuk dedi ki...

Salsa

konu ile alakasız ama Jasikevicius un Fenerbahçe Ülker e gelmek üzere oldugunu söyleyen haberler düşmüş gündeme..var mı bu konu hakkında bilginiz..

http://tr.eurosport.com/basketbol/sarunas-fener'de-mi_sto2601482/story.shtml

http://www.basketdergisi.com/f-bahce-ulkerda-jasikevicius-iddiasi.html

jbck dedi ki...

Konuyla alakalı değil ama salsa basket ekibi Sarunas Jasikevicius Fenerbahçe Ülkere geliyor deniyor. Bilginiz var mı?