7 Aralık 2010 Salı

Torku Selçuk'ta Sular Durulmuyor

Bu sezona TB2L'nin en iddialı takımlarından biri olarak giren Torku Selçuk Üniversitesi'nde TED deplasmanında alınan mağlubiyet sonrası hareketli saatler yaşanıyor. Sezona birlikte başladığı Ayhan Kalyoncu ile yolları ayırdıktan sonra Altar Tunçkol ile anlaşan Konya ekibinde Caner Şentürk kadro dışı bırakılırken yöneticiler ismi açıklanmayan üç oyuncuyu da son kez uyardı. Bu sezon gerçekten önemli bir kadro kuran sarı-mavililer henüz takım olmayı başaramamış gibiler. Daha önce de Erhan Yetim önce kadro dışı bırakılmıştı, sonrasında takımdan ayrılmıştı; aynı akıbet Caner'in de başına gelebilir. Yaşananlar üzücü ama yönetim teknik heyetle görüşüp radikal kararlar almak istiyormuş. En az iki transfer yapılacak, takımdan gönderilecek farklı oyuncular da olabilir. Merakla takip ediyor olacağız sürecin kalan kısmını da, bakalım zaman neler gösterecek.

7 Yorum Yapılmış:

Serdar dedi ki...

İlk üçe giremezse zaten dörtlü finallere gelmeden Hacettepe, TED Ankara yada Kepez takımlarından biriyle karşılasacak. Çok zor işleri... Altarda çare olamayacak gibi geliyor.

Marty dedi ki...

Geçen sene ile karşılaştırmak istemem ama geçen sene sezona başlandığında İsmail Beleş koçluğunda 450 bin lira bütçeyle başardıklarını görüp ,bu sende sadece koça ayda 12 500 lira veren ve toplamda 1 milyon olan bütçeyle neler başardıklarını görmek insanı biraz düşündürüyor , yönetimi kutlamak lazım

Adsız dedi ki...

sen nerden biliyorsun coach'un aldığı parayı ? kimden aldıysan haberi yanlış olmuş

kpzaction dedi ki...

Erhan Yetim'de Kepez Belediyesi ile anlaştı.

Marty dedi ki...

Tümer altar tunçkol 12 500 alıdığnı herkez biliyor sene başında 15 000 istediğinide biliyorum.Yanlış ise sen söylermisin doğrusunu?

Legend dedi ki...

koçun aldığı para 12,500 maşallah
kim yazdıysa bunu doğrulatsın lütfen..
yoksa ona göre propaganda yapalım
geçen seneki o dar bütçeyle büyük iş başarılırken bu sene... ??

Serdar dedi ki...

Geçen sene bahsedildiği gibi yerli rotasyonu diğer takımlardan oldukça yetersiz bir kadroyla bana grede zikredilen koç aylığından daha az bir koç maaşıyla 4 lü finallere ulaşan takımı düşününce gerek bütçe gerekse başarı olarak bakınca işleri çok zor...