12 Ocak 2011 Çarşamba

Allen Iverson Hakkında Net Bilgi: Kemik Büyümesi

Allen Iverson konusunda sakatlığının basit bir durum olmadığı yönünde duyumlar alınca biraz araştırdım. Karşımıza 'Kemik büyümesi' rahatsızlığı çıktı. Doktorlara göre 35 yaşındaki bir oyuncu için çok da normal bir durum değilmiş. Kaval kemiğinden baldırına doğru bir baskı yapıyormuş bu büyüme ve o da haliyle ağrıya sebep oluyormuş. Pataloji sonuçlarına göre olası bir tümör ihtimalinden söz ediliyor. Şayet var ise iyi huylu mu yoksa kötü huylu mu, bu araştırılacak. İnşallah ciddi bir şey çıkmaz da onu izlemeye devam ederiz buralarda. Salsabasket özel haberidir.

7 Yorum Yapılmış:

Selami dedi ki...

büyük ihtimalle sezonu kapar,yavaş yavaş kendine gelmeye başlamıştı,yazık olmuş.

Koray Özdemir dedi ki...

Galatasaraylı Linderoth'u bitiren sakatlık bu.

matadorxx dedi ki...

iverson ın sakatlıkları hep uzun sürmüştür. bir de ameliyat gerekli ise tahminim amerikaya gider play off a doğru belki gelir belki de bir daha hiç gelmez. heralde bu habere en fazla ergin ataman sevinmiştir bu bahaneyle yabancı kontenjanı için yönetimden tam kendi sistemine uyan istediği gibi iyi bir oyun kurucu talep eder. zaten bir uzun alacaktı bu şekilde beşiktaşın çehresi ciddi bir şekilde değişip iddaalı duruma gelebilir.

arif dedi ki...

Bir Fenerbahçeli olarak üzüldüm ilk defa EFes maçında gerçek anlamda bir çıkış içinde olduğu izlenimi oluşmuştu bende, ligimizin seyir zevki için büyük kayıp.

Bilge dedi ki...

Bence Iverson'ın basketbol hayatı bitti, hepimize geçmiş olsun. Taurasi'yi de onu da izlemek nasip olmadı, kader kısmet ...

selim dedi ki...

basketbolu bırakabilirim demiş inşalla geri döner ama sezonu kapattı buyuk ihtimal

Tayfun Yurdagül dedi ki...

BJK için sonucu iyi olabilecek bir haber Cüneyt,Serhat ve Chatman guard rotasyonunu götürebilirler.Iverson yerinede skorer bir 2 numara alınırsa iyi işler yapıcaktır bu takım...