5 Ocak 2011 Çarşamba

Aydın Örs: Savunmamızla Kazandık

İkinci yarıda gelen 23-4'lük seriyle Efes Pilsen'i mağlup etmeyi başaran F.Bahçe Ülker'de Şube Genel Koordinatörü Aydın Örs'ün maç sonu açıklamaları şu şekilde:


'Bu maç, Galatasaray Cafe Crown'a yenilmemizin ardından daha da önem kazanmıştı. Maça iyi başlayamadık. Ancak baş antrenörümüz Spahija'nın savunma ile ilgili devre arasında yaptığı ikazlardan sonra ikinci yarıda çok iyi savunma yaptık. Hücumda da kolay sayılar bulduk. İkinci yarıdaki performansımızla zor bir maçı iyi bir şekilde kazandık. Bu bize Avrupa Ligi maçları öncesinde özgüven ve moral açısından çok iyi oldu.

Maçı erken kazandık havasına girdik. Erken ve telaşlı atışlar yaptık. Efes Pilsen de çok tecrübeli bir takım, farkı azalttı. Ancak sonuç olarak 9 sayı farkla galip geldik.

Jasikevicius çok kariyerli ve tecrübeli bir oyuncu. Takımın sistemiyle ilgili, antrenörümüzün oynatmak istediği savunma ve hücum ile ilgili ciddi bir detaylı çalışma yapmadan, bir antrenmanla maça çıktı. Jasikevicius çok önemli bir eksiğimizi tamamlayacak gibi görünüyor.'

Henüz Yorum Yapılmamış