6 Ocak 2011 Perşembe

Basketbol Panorama Nostalji Bu Akşam Saat 21:00'de SkyTürk'te

Basketbol Panorama bu akşam Skytürk ekranlarında Türk basketbolunun efsane isimlerini ağırlıyor. Roksan Kunter ve Gürkan Kağan Öztürk'ün sunacağı programda 1970'li yıllara damga vurmuş 6 efsane basketbolcu o yılları canlandıracak. Nur Germen, Battal Durusel, Necati Güler, Reşat Güney, Ahmet Kurt ve Melih Erçil anılarla keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Basketbol Panorama bu akşam saat 21:00'de Skytürk'te olacak.

6 Yorum Yapılmış:

engin Karsiyakali dedi ki...

insanlar yıllarca okuyup ekran karsında nasıl konusulması davranılması gerektıgını ogrenmeye calısıyor,sonra roksan kunter gelıyor muhabır ordan program sunuculuguna terfi seneyede sky turk spor muduru sanırım:) sevıyorum ulkem senı:)

tuna54 dedi ki...

aynen öyle enginin dediği gibi.birinin babası basketbolcu.birinin babası futbol maratoncusu.bari insan kendini geliştirir azıcık.başladığı yerde durmaz.buralara gelmişsiniz bir şekilde azıcık geliştirin kendinizi bari.

Tatü dedi ki...

Nur germen yorumcu oluyorsa herkes herşey olur gibi geliyor bana.

Adsız dedi ki...

bornova bel. michael roll boynunda kist nedeniyle banvit maçında yok francis kötü performas nedeniyle banvit maçı götürmeyebilir.banvit maçında büyük ihtimalle tek yabancı oynacak. bornova işi zor

henry turner dedi ki...

programda sunucu var mı ki :) efsaneler karşılıklı sohbet ediyorlar laflafı açar tarzında onlarda oh ne güzel yayın akıyor diye gülerek devam ediyorlar :)

Mustafa Demir dedi ki...

Belki pek alakalı olmayacak ama fatih terim'in kızı da trt'de spor programı sunacakmış :)) Bu işi yapabilmek için yıllarca eğitim gören insanlar işsiz kalırken 2 kelimeyi bir araya getiremeyen kişilerin sırf babalarının şöhreti sayesinde bir yerlere gelmeleri ne kadar acı .