2 Ocak 2011 Pazar

B.Bıyıktay: Sondaki İki Hatamızla Maçı Verdik

Derbiyi son topta kaybeden Beşiktaş Cola Turka'da koç Burak Bıyıktay'ın yayıncı kuruluş Spormax'e yaptığı açıklamaları şöyle oldu:

'Maçın sonunda yaptığımız iki hata bize maçı kaybettirdi. Rancik'ten yediğimiz sayı öncesinde molada switch yapalım, faul alalım dedik ama adamı kaçırdık, sayı yedik. Sonra Ignerski üçüncü üçlüğü de gönderip skoru dengeledi, bu kez de Iverson faul yaptı. Tüm bunlara rağmen Ignerski ile maçı uzatma şansını elimize geçirdik. Ama olmadı. Şans da yanınızda olmalı, bugün bizim yanımızda değildi şans. Bizden herkes bir anda çok büyük zaferler bekliyor ancak bu takımın takviyeye ihtiyacı var. Bir de sakatlıklar çıktı, zaten dar olan kadromuz iyice küçüldü. Hem uzun hem de kısa oyuncu takviyeleri lazım takıma. Bugün bu takım savunma yapabileceğini de gösterdi. Özellikle Mustafa Abi'nin verdiği katkı müthişti.'

2 Yorum Yapılmış:

Sinan Doğan dedi ki...

anlasilan koç takviye istiyor ancak karsisinda muhattap bulamiyor ki röportajda veryansin etmis...

koray dedi ki...

Burak Bıyıktay 3 milyon dolarlık takım demiş ama sırf İverson 1.5 milyon değil mi.Chatman'da 450 deniyordu etti 2 milyon.Kalan 3 yabancıda 1 milyon olsa .sırf yabancılar 3 milyon eder yerliler bedavaya mı oynuyor.Ayrıca FB ile kıyaslanmış bütçeyi ligde lider olan GS'nin bütçesi ile çok mu fark var arada yada KSK'nın mı bütçesi çok Bjk'nin mi ?