18 Ocak 2011 Salı

Beşiktaş'ın Listesi: Chris Lofton, Serkan Erdoğan, Marcelus Kemp

Kısa oyuncu arayışındaki Beşiktaş Cola Turka'nın eski Mersinli Chris Lofton ile ilgilendiğini geçen gün yazmıştık. Dün Ergin Ataman kendi Twitter hesabı üzerinden bu bölge için 3 adayları olduğunu duyurdu. Koçun görüşüne göre Chris Lofton, Serkan Erdoğan ya da Marcelus Kemp 1 hafta içinde Beşiktaş'la anlaşacak. ACB'de 1000. sayısına ulaşan Serkan Erdoğan'ın Türk Telekom macerasından sonra yeniden Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini bilemiyorum. Askerlik mevzuları da bir araştırılmalı. O konuda durum nedir falan.. Eğer yurtdışında kalmasına gerek yoksa döner neden dönmesin.

edit: Kemp Roanne ile anlaştı.

14 Yorum Yapılmış:

bigben dedi ki...

Kemp, Roanne ile anlaşmadı mı?

Adsız dedi ki...

Ergin Bey , viskisini yudumlarken twitter'a döktürmüş ama hayalden öteye gitmeyen karalamalar bunlar...

Roanne o uyuklarken Kemp'i transfer etmiş.

Emre dedi ki...

Uyan da balığa gidelim. Kemp Roanne'e transfer oldu...

roland deschain of gilead dedi ki...

Beşiktaş'ın bu transferleri yapacak parası var mı ki? Daha geçen ay bunlar para alamadığı için antreman'ı asmadılar mı?

erhan dedi ki...

beyler at sahibine göre kişnerr ;)

Emre dedi ki...

ya doğrudur bjk li oyuncular parasını almamış olabilir ama bunun açıkça mevcut durumdan kaynaklandığı belli, o ara her şey karışıktı zaten. beşiktaş bu ya, istediği zaman istediğini alır yani nett.. ki koç değişikliğinden sonra bu sene için değil ama seneye çok çok güçlü olcakları kesin bence, ergin hohcaya öle her istediklerini yaptıramazlar.. ha bu istediği zaman kavramı ne kadar doğrudur bilemem o ayrı soru işareti ama bjk nin parası var mı sorusu.. =)

roland deschain of gilead dedi ki...

soru beşiktaş basket klübünün bu transferleri yapmaya bütçesinin olup olmadığı ile alakalıdır yoksa demirören'in zenginliğii sorgulamıyorum.
eğer bjk taraftarı sırtını demirören'in zenginliğine yaslamaktan memnunsa onlara da geçmiş olsun şimdiden..

engin Karsiyakali dedi ki...

serkan erdoğan türkiyenin en iyi şutörlerinden biri ama oynadıgı her takımda sorun yaşamış biri bırakalım ispanyada kalsın:):)

dr_emre dedi ki...

1.si Fenerbahçe'liyim ben, değişik hesaptan grince isim değişti falan, yoksa önceki yazılarımdan anlarsınız. Ben orda beşiktaşın başkanının parasını vurgulamak değil, futbola bu kadar para harcayan bi klubün isterse basketbola da çok rahat para ayırabileceğini vurgulamak istedim. galatasaray da sözde krizde ama harcadığı, harcamasa bile yok t.d yok gereksiz trransferlere verdiği paralar bellidir, basketbola ayrıdığı bütçe ortadadır. diceğim şu ki, eğer bu klupler, 3 büyük klubümüzden bahsediorum,futbola harcadıklarının 1/10 ini basketbola harcasalar ortaya çok güzel şeyler çıkar. artı bu üç kulüp içinde geçerlidir ki, başkanlar oyuncular gelir geçer ama bu çınarlara birşey olmaz, beşiktaş ta demirören gidince bi süre bocalar belki, ama her şekilde toparlar.. bence..

yazdığımı şimdi okuyunca ben bile bi an senin gibi düşündüm, umarım demek istediğim anlaşılmıştır.. Emre

ali dedi ki...

ozman lofton gelsın muthıs sutor bıde enes gelsın oynasın bızde

Bilge dedi ki...

bnlar çok pahalı transferler gibi gözükmüyor. Iverson gidince biraz da büyçe açılmıştır heralde..
Lofton D-ligde fazla pahalı değildir hele yarım sezon için. Serkan bence Rako gibi Greer gibi Türkiye ligine uygun bir oyuncu değil.
Çok iyi oyuncular boşta BJK çok rahat iyi adamlar bulabilir ucuza..ben olsam Jerome Moiso ve Jon Scheyer'i alırım bu yıl şampiyonluğu zorlamak için.

ali dedi ki...

Iverson gıtmedıkı sakatlıgı duzelsın oynıcak yıne takımda parasınıda tıkı tıkır alıyordur

Adsız dedi ki...

Chris Lofton beşiktaşla anlaşmış haber1903 yazıyor

ali dedi ki...

besıktas Chris Lofton ıle 4 aylık sozlesme ımzalmıs mehmet arakdsın dedgı gıbı haber1903 de yazıyor