19 Ocak 2011 Çarşamba

Bora Sancar ve Cem Bozok Oyak Renault'ta

Dipten kurtulmak için hamleler yapmaya devam eden Bursa ekibi, geçtiğimiz haftalarda Hacettepe Üniversitesi'ne transfer olan Alper Özcan'dan doğan boşluğu tecrübeli Bora Sancar ile kapattı. Sezon başında 1.lige çıkmak için ciddi hamleler yapan Optimum TED Ankara Kolejliler'le anlaşan fakat imza sonrası yaşadığı sakatlıkla birlikte dizinden bir operasyon geçiren Bora Sancar, yaklaşık 2.5 ay parkelerden uzak kalmıştı. Geçtiğimiz hafta Tenis Eskrim Dağcılık maçıyla parkelere dönen Bora Sancar, bu transferle birlikte geçen sezonki Kepez macerasının ardından yeniden 1.lige dönmüş oldu. Sakatlığı tam olarak atlatabildi mi bilemiyorum ama Alper Özcan'ın üstlendiği rolü kenardan gelerek gayet rahat kotarabilecek durumdadır bence. Kendimi bildim bileli parkelerde olan Bora Sancar'a kocaman bir alkış göndererek, hayırlı olsun diyoruz. :)

Bursa ekibi Vestel Manisa kadrosundaki Cem Bozok ile de sezon sonuna kadar anlaşmış bu arada. Bir hayırlı olsun da bu transfer için gitsin.

9 Yorum Yapılmış:

Emre dedi ki...

Bora iyi bir hamle olmuş. Fakat esas sorun Nedim, Umut ve Tufan gibi 3 uzun oyuncunun pota altında sabit duracak bir saksı kadar katkı verememeleri...

Adsız dedi ki...

Bora sakatlıklardan çok çekti ama Alper'den kat kat iyidir.

HotSauce21 dedi ki...

ya ne bora sancar'ı allah aşkına, günü kurtarma adına yapılan (ki ben bu saatten sonra bora sancar'dan gram katkı geleceğine inanmıyorum) 1-2 genç oyuncu oynatıp geleceği kazan. yücel platin bu sezon sırf cepten yedi

Adsız dedi ki...

Bu "genç oyuncu oynat" ne beylik bir deyim oldu.

Yücel Platin kaç sezondur başta Tufan olmak üzere genç oyunculara şans verdi. Ahmet gibi kendini gösterenler başka takıma kaçtı. Tufan gibi umutsuz vakalar top oynasın diye Reno küme mi düşsün ?

engin Karsiyakali dedi ki...

reno bora sancarın elıne kaldıysa o zaman kesın düstü:)

ali dedi ki...

bombalar patlamıs renoda :):)

HotSauce21 dedi ki...

engin karşıyakalının yorumuna katılıyorum bora sancar'a kalan takım düşsün bi zahmet

nonstop dedi ki...

bu kadar önyargılı olmayın yahu, bakarsınız bora renoda bi patlama yapar:)

Adsız dedi ki...

Arkadaş Bora'nın Reno'da alacağı zaman max maç başına 5 dakika olur. O süre zarfında da tecübesi ile iş yapar. Bilmeden etmeden neden yorum yaparsınız ?