24 Ocak 2011 Pazartesi

D.Hakyemez: Önümüz Açık

Dün Bornova Belediyesi karşısında sahadan galip ayrılarak ligdeki galibiyet serisini 4 maça çıkaran Medical Park Trabzonspor'da Genel Menajer Doğan Hakyemez'in Salsabasket'e özel verdiği demecin tamamı şöyle:

'3 haftadır süren çıkışımızı bu hafta da sürdürdük. Bornova karşısında hem savunma hem de hücumda oldukça iyi bir görüntü sergiledik. Yeni transferleri ile güçlenen Bornova, son haftalardaki görüntüsünden çok daha farklıydı. Bundan sonraki maçlarda basketbolseverler bambaşka bir Bornova seyredeceklerdir diye düşünüyorum. Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Bundan sonraki her maçımız final niteliğinde olacak. Hedefimiz olan Play-Off için bu şart çünkü. Önümüz şu anda açık. Haftaya Bursa deplasmanında Tofaş ile karşılaşacağız. Bizi yalnız bırakmayacak seyircimizin de desteği ile galip gelmek niyetindeyiz. Tofaş maçından sonra da evimizde bir diğer Bursa temsilcisi Oyak Renault ile karşılaşacağız. Hedefimiz 2 maçta 2 galibiyet. Bornova maçını kazanma başarısını gösteren oyuncularımı, teknik heyeti ve en büyük destekçimiz taraftarımıza tekrardan teşekkür ediyorum.' Salsabasket özel.

4 Yorum Yapılmış:

ali dedi ki...

w arkadslar ts nın 7,500 kıslık salonu ne zman bıtıcek yada bıttımı

ilker dedi ki...

dodo geçtiğimiz hafta jamisonla yolların ayrıldığını söylemişti. ancak jamison bu hafta salondaydı. ve 5 haftadır pivotsuz oynadığımız düşünürse dragojlovic in daha ne kadar bekleneceğini de merak ediyorum.


@ali

salon bitmedi bu sezonda o salonda oynamamız pek olası gözükmüyor. mayıs haziran gibi biteceği söyleniyor.

Utku61 dedi ki...

Salonun son haliyle ilgili resimler aşadğıdaki linkten bulabilirsin.

Sanırım 2 aya kadar biter salon

bigben dedi ki...

Yerel basına göre Doğan Hakyemez, Trabzon'dan ayrılıyor.

Futboldan sonra basketbolda da işleyen tekere çomak sokmaya başlıyoruz. Gerçekten eşsiziz(!) Herkesin her şeyi bildiği yer; Trabzon! Bu kafayla Trabzon'dan bir şey olmaz.