10 Ocak 2011 Pazartesi

D.Hakyemez: Yavaş Yavaş İstediğimiz Seviyeye Çıkıyoruz

İki haftadır kritik deplasman galibiyetleri alıyoruz. Bu çok önemli bir gelişim bizim için. Zaten basketbol anlamında da yavaş yavaş istediğimiz seviyeye çıktığımıza inanıyorum ben. Önümüzde peşpeşe kendi evimizde oynayacağımız iki kritik maçımız var. Karşıyaka ve Bornova'yı bizi Aliağa'da da yalnız bırakmayan seyircimizin desteğiyle ve elbette güzel oyunla devirmek amacındayız. Devireceğimize de canı gönülden inanıyorum.

Aliağa Petkim Spor Kulübü'ne gösterdikleri misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyoruz. Bir teşekkür de Banvit Spor Kulübü Başkanı Özkan Kılıç'a. Alakasız gelebilir ama hemen nedenini açıklayayım. Aliağa'da takımca yenecek maç yemeği konusunda bir sıkıntı yaşadık. İstediğimiz menüyü bir türlü hazırlatamadık. Bu sıkıntımızdan haberdar olan Banvit Spor Kulübü, derhal 40 kg. tavuk yollayarak bu işi çözdü. Kendilerine çok müteşekkiriz. Spora ve sporcu sağlığına verdikleri önemi bir kez daha ispatladılar, çok teşekkür ediyoruz.

11 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Banvit Furkan'ın sakatlığından sonra da hastaneye çiçek göndermişti, bunlar camiada görmek istediğimiz hareketler:)

bigben dedi ki...

Sayın Hakyemez, Jamison'ın durumu ve Vlade'nin sakatlığı hakkında da açıklama yapsa da oyuncularımıza dair bilgi sahibi olsak. Jamison gönderilecek mi? Milosevic'in gelmesinin ardından Snow tribüne mi çıkacak yoksa o da mı takımdan kesilecek? Ayrıca Cakic'in performansı için ne düşünüyor? Takıma direkt katkı verecek yerli oyuncu arıyorlar mı?
Bir de maçlarımızın Tv'den yayınlanmaması hakkındaki görüşlerini de merak ediyoruz. Benzer durumdaki diğer kulüplerle ortak çalışmalar yapıp daha adil bir yayın programı talep ettiler mi/edecekler mi?

ali dedi ki...

evet yabancı oyuncuların akıbetı nocak su an bır suru yabancı var sakatlıklardan dolayı su anda sorun olmuyor ama hepsı ıyılısınce kımler oynıcak kımler kesılcek hıc bellı degıl yerlı oyuncu transferı sart trabzona

Serdar dedi ki...

Trabzonun peşpeşe 2 maç kazanması için bugüne kadar harcanan para nedir? Bütçe nedir?

engin Karsiyakali dedi ki...

izmirde klupler; hilton, Swissotel,Moevenpick bu 3 den birinde kalıyor hemen hemen hepsi bu oteller 5 yıldızlı ve özel ödülleri olan oteller!! koskoca trabzon takımına yiyecek menü hazırlıyamadılarsa hemen alalım yıldızlarını:) ( dogan hakyemez nasıl bir menü istediyse artık :) )

Tatü dedi ki...

O otellerle aliağa arası 1 buçuk saat en az normal bir trafikte

Bilge dedi ki...

BU yemek olayı çok ilginç altında güzel bir hikaye var galiba.
Yerel bir garson afacanlık yapıp yemeğe müshil falan katar diye mi korktular acaba?
Yoksa Aliağa'da ülkenin en güzel balığı, eti otu var yahu o bölgede sırf yemek için Foça'ya giderim ben.

engin Karsiyakali dedi ki...

@ tatü
aliağa en yakın otel 5 yıldızlı otel manisada:) ben izmirde kaldıklarını düşünürek söylemiştim:)

Tatü dedi ki...

Cehaletim için af buyurun manisada 5 yıldızlı otelmi var:)

engin Karsiyakali dedi ki...

@ tatü

Anemon Hotel Manisa
Organize Sanayi Bolgesi Yanı Kuvayi Milliye Anit Mevkii Mimar Sinan Bulvarı No:284, Manisa :) burası cok güzel tavsiye ederim:):)
bide
Spilos Hotel
Kecilikoy Mah. Mimar Sinan Bulvarı No.288/A, Manisa
burası 4 yıldız ama yınede kalınabılır:)

Cakarta35 dedi ki...

bırakında aliağaya yeni açılan otel para kazansın dodo kendi trabzon da pişirsin menüsünü