1 Ocak 2011 Cumartesi

Emre Bayav Yeniden Karşıyaka'da

Sezon başında anlaştığı Antalya BŞB'deki mevcut dar rotasyona girmekte zorlanan ve oynadığı 11 maçta, hemen hemen takımı maçların kopmasının ardından olmak üzere, maç başına 8 dakika süre alabilen Emre Bayav, Karşıyaka ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaştı. Daha önce 2007-08 sezonunda formasını terlettiği Karşıyaka ile geçtiğimiz sezon başında da anlaşmıştı 87 doğumlu oyuncu fakat bilinen sakatlığının tahmin edilenden uzun sürmesi sebebiyle sözleşmesi feshedilmişti. Aliağa ve Antalya BŞB'de süre bulmakta zorlanarak geçirdiği dönemin ardından yeniden İzmir'e, Karşıyaka'ya dönmüş oldu böylece Emre. Pazartesi günü Antalya deplasmanında oynanacak karşılaşmanın ardından takıma katılacak 23 yaşındaki uzun oyuncu. Resmi açıklama burada.

Sağlıklı şekilde oyuna kafasını verebilirse eğer ligin rehabilitasyon merkezinde önemli bir şans yakalamış durumda Emre. Üstelik Furkan Aldemir'in yokluğunda süreleri de şimdilik şişirilmiş olabilir. Bu sezon Barış Hersek, Bora Hun Paçun gibi bazı isimler için 'son durakları' benzetmesini yapıyoruz sık sık. Bu durak kalabalığına Emre'yi de gönül rahatlığıyla ekleyebiliriz bence. Değerlendirmeli artık bu şansları. Furkan'ın dönüşüyle de birlikte rotasyonda zenginlik kazandıracak ayrıca Karşıyaka ekibine. Bu da son yıllarda Karşıyaka'nın canını yakan noktalardan biriydi. Rotasyonda alacağı 8-10 dakika bile önemli olabilir ilerleyen dönemde. Hayırlı olsun iki taraf için de.

6 Yorum Yapılmış:

henry turner dedi ki...

?

erhan dedi ki...

mükemmel oldu gidişi.. ben böle sorunlu bi oyuncu görmedim heleki kaptana vurabilecek cesarete sahipse bir adam o oyuncudan hepten şüphe ederim ben...arkada baba-hala-dayı-amca olması böle bişey işte allah kolaylık versin hakan demire...

AVRAM USTA dedi ki...

Bizim için sorun yaratacak bir oyuncu değil Emre eğer son 3 sezonda kişilik değişikliğine uğramamış ise.Gitmesine üzülmüştüm , üstüne koyarak oynuyordu ama yanılmıyorsam kiralıktı o dönemde.Biz ne oyuncuları adam ettik Emre mi adam olmayacak?...Umarım kısa sürede forma girer.

tamer dedi ki...

Burası Karşıyaka durum farklı.Benim kişiliğiyle ilgili değil de oyunuyla ilgili şüphelerim var umarım beni yanıltır.

ali dedi ki...

furkanın eksıklgıne ragmen katkı 0 olur

gönül dedi ki...

Emre nin kaptanına vurdğunu gördüğüne göre sen de aynı takımdasın.?? yok değilsen görmüş gibi anlatma.. fazla bilmediğin konulara da bence bu kadar emin yorum yapma. ya da birilerinin papağanı olma: sadece emre için değil onun gibi genç oyunculara da bu aslı astarı olmayan yorumlarınla köstek olma. madem bu kadar işin içindesin git olayı kaptanına sor bakalım o sana ne diyecek. Selametle kal ama daha duyarlı yorumlar yap tanımadığın insanlar hakkında da bu kadar ağır yorumlar yapma: Emre nin sorunlu olduğunu düşünen birinin ben sorunlu olduğunu düşünürüm.