5 Ocak 2011 Çarşamba

Ergin Ataman Beşiktaş'ta

İşin imzaya kaldığını yazmıştık dün gece. 1.5 yıllık sözleşme bu sabah imzalandı ve böylece Beşiktaş'ta 2. Ergin Ataman dönemi resmen başlamış oldu. Hayırlı olsun.

10 Yorum Yapılmış:

ukkan dedi ki...

Diğer haberi okuyordum hala. Bizim bu duruma üzülmek olmaz güleceksin. 'Pozitif düşünceler' demiş sayın Ataman, dimi yaa.

Bilge dedi ki...

Bence doğru ve uygun isim..BJK'nın kadrosu pek çoklarına göre kötü ama bana göre gayet iyi özellikle Chatman ve Likholitov takımdaysa. Ben Fenerliyim ama Chatman'i Greer'le, Cevher'i Preldziç'le, Liko'yu Lavrinoviç'le, Ignerski'yi MAy'le saniye düşünmeden takas ederdim imkanım olsa.
Avrupa maçı olmaması da bir avantaj, Ataman bu kadroya potansiyelini oynatacak seviyede bir koç.

matadorxx dedi ki...

ergin hoca benim en çok beğendiğim hocadır. fenerbahçe ye ve milli takımın başına gelmesini çok isterdim ama gereksiz bir şekilde arada gerginlik oldu. ergin hoca eminim planını yapmıştır şuan piyasadaki yerli ve yabancı alınabilecek oyuncuları kafasında tasarlamıştır. belkide sezon sonunda bu hamleyi yapar ama hedefsiz bir takım istemez. benim tahminimce chatmanı geri alır. ayrıca enderi muratcanı almak ister. ve ciddi bir yabancı uzun alır(eze yi alabileceklerini zannetmiyorum.)

ali dedi ki...

chatman donmus beyler yabancı uzun olmaz artık heralde turk stadusundekı yabancılardan yada lıgde kı turk uzunlardan alırlar umarum bu fatıh solak olmaz:).)

asist time dedi ki...

Yapılabilecek en iyi tercih yapıldı. Sanırım Dragicevic ile de anlaşma sağlanmaya calısılıyor. Yorum karakter sayısını geçebileceğini dusunerek Genel bir değerlendirme yaptım okumak isterseniz;

http://asisttime.blogspot.com/2011/01/besiktas-ct-da-ikinci-ergin-ataman.html

ali dedi ki...

Dragicevic uzunmu o 5 yabancısı var bjk nın nasıl olcak ozman o chatmında dondu cunku gondermıyorlar

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Bakalım ilk sataşma ne zaman gelecek :)

Luke dedi ki...

En olumlu yönden bakmaya çalışsam bile bir türlü 'iyi seçim' diyemediğim bir tercih Ergin Ataman. Birincisi, şu anda BJKCCnın hiç de ihtiyacı olmadığı halde, fazlasıyla provokatif ve sabırsız bir isim. İkincisi, hem oyun içi hem de transfer anlamında çılgın rotasyonları seven birisi ve BJKCCnın bu sevgiyi karşılayabilecek bir bütçesi var mı tartışılır. Ve üçüncüsü, henüz Rakoçeviç ile bile geçinemeyen bir adamın Iverson'ı nasıl kontrol edebileceği ciddi bir şüphe uyandırıyor bende. Hayırlısı olsun ama bence çok acele alınmış ve üzerinde yeterince düşünülmemiş bir karar. Sırf Iverson ismi bile bir sürü yetenekli coach ismini BJKCCya çekmeye yeterdi sanki...

pascal dedi ki...

Cengizhan nedir bu tahrik edebiyatı?
Sataşma arıyorsan kendi benchinizde ki Nedim Karataşa bakın.

Sarıkaya dedi ki...

Salsa, Oktay hoca GSCC'a koç olduğunda biz Efeslilerden yorum almış, hatta yayınlamıştı. Ben de şahsen bizzat "Vay be! Adam yerine konuyoruz!" diye böbürlenmiştim kendi kendime!:-))

Bu sefer, yerimiz dar, yenimiz dar durumundan adam yerine konulmasak da!:-)) hiç şansınız yok yorumumu maruz kalacaksınız!:-))

http://www.basketdergisi.com/ermani-kaptirdik-mahmutiyi-kaybetmeyelim.html

Yok! yazı bana ait değil, sadece altına imzamı atarım, o kadar.