16 Ocak 2011 Pazar

Fowles All-Star Maçını Smaçla Bitirdi (Video)Bugün Eskişehir'de düzenlenen Kadınlar All-Star maçının son pozisyonunda sayıya smaçla ulaşan Fowles, büyük alkış aldı. Malum kadın basketbolunda görmek pek de kolay olmuyor smacı, bu maçın böyle bir finişle bitmesi ve Fowles'ın biraz da şansa önüne gelen topla bunu yapması epey hoş olmuş. Dejavu (Çağlar) bugün Eskişehir'de idi, günün detaylarını zaten dönüşte yazacak kendisi. Bizden sadece smacın videosunu paylaşması.. (İzleyemeyenler için Tık!)

7 Yorum Yapılmış:

Selami dedi ki...

Geçen sene Fenerbahçe'de oynayan Ajevon All-Star'a katılmış,geri geldiğinden haberim yoktu,nerede oynuyor,bilen var mı?

bigben dedi ki...

L. Leslie, M. Snow, C. Parker ile birlikte profesyonel olarak smaç vurmuş oyuncular listesinde. NCAA'de de yapmış. TBL'de de vurarak uluslararası liglere imza attı.

Keşke Swin Cash veya C. Ford'u da smaçlarken görebilseydim. Efsane Detroit Shock'a selam olsun...

dejavu dedi ki...

İstanbul Üniversitesi'nde oynuyor..

Çağlar..

bigben dedi ki...

@ selami

Matee, İstanbul Üni'de.

tlgylc dedi ki...

ne güzel fowles gibi biri türkiyede oynuyor ama eminim yarın öbür gün doping testi pozitif çıkar modafinil kullanmıştır kesin ve de türkiyeden gider. dişi kobe yi getirdiler modafinil kullandı die gitti güzelim basketçi. amerikada acaba kullanmayan kaç kişi vardır bu maddeyi ?????

ali dedi ki...

ben esasında farklı bır konu soylıcem :):) o yuzden kızmayın :).) salon dıkatımı cektı salon fena degıl pota arkasındakı bosluklara truben eklenerek guzel hale getrılebılır salon cunku boslulklar baya fazla oarayada tubun konulabılır koltuklar konulabılır edırne banvıt salonlarına gore takımı olmayan esksehırın salonu guzel bır anaodulu sahrıne gore ısallah 1 cı lıgde olurlar yakın azamanda

onur dedi ki...

@tlgylc

Parası olmadığı veya tırstığı için extacy ya da kokain alamayanlar, narkolepsi hastaları ve doping yapan sporcular haricinde yaklaşık 197 milyon kişi...