1 Ocak 2011 Cumartesi

Fransa'da Yılın Basketbol Adamı Erman Kunter

Saras haberiyle kapatmıştık 2010'u. Yeni yılın ilk postu da en az onun kadar güzel bir habere denk geldi. Fransızların ünlü spor gazetesi L'euqipe tarafından Fransa'da yılın basketbol adamı seçildi Erman Kunter. 2010 senesinde Cholet'ı Fransa şampiyonluğuna taşıyan güzel insan, büyük koç Erman Kunter'in bu başarısını bilgisi, tecrübesi ve insanlığı olmak üzere 3 ana başlıkta değerlendirmiş Fransızlar. Basketbolumuzu yönetenler görmezden gelmeye devam edebilir. Biz her daim takipçisiyiz. Tebrikler koç, canı gönülden tebrikler. Olması gerektiği gibi el üstünde tutuluyorsun oralarda ve göğsümüzü kabartmaya da devam ediyorsun. Gün gelir değerini anlarız ve yolları kesiştiririz belki, kim bilir?

4 Yorum Yapılmış:

Bilim dedi ki...

Oyuncuyken izlediğim, havada durup atığı şutlarının bir benzerini hala göremediğim, bence Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük basketbolcusuydu. İzlemeyip merak edenler, Harun Erdenay'ın 3-4 gömlek iyisini düşünebilirler.

Yiğiti öldürüp, hakkını veremeyen bir ülkede yaşıyoruz maalesef. Umarım Milli Takım'ın başında görme zevkinede ulaşırız kendisini.

Tatü dedi ki...

Çok tanımam etmem ama Turgay Demirel problemliyse bu adamla harbi adam demektir. Başarın daim olsun koç..

henry turner dedi ki...

aran iyi değilse ne kadar başarılı olursan ol hakettiğin yerde olamazsın, yakın zamanda fransa milli takımında olursa şaşırıp üzülmesin kimse...

basketsever dedi ki...

erman hoca bu seviyede giderse inanıyorumki bir gün milli takımmızın başına geçecek ve başarıdan başarıya koşacaktır.onun fransa milli takımının başına geçmesi beni bir türk olarak gururlandırır.hemde o kibirli fransızları yöneten bir türk olmak inanılmaz bir başarı olur bu.milli takımımız ve efes pilsen onu takımın başına getirmemekle bence hata yapmışlardır.enes kanteri davet edip hocam izin vermiyor diye milli formayı giymek istemeyen birine biliyorum ki gene kapısı çalınarak aynı davet tekrar egönderilecek.ancak milli takımımız için gönülden çalışmayı kabul eden ve bunu alnının teriyle hak eden erman hoca dışlanacaksa burada vahim bir durum var demektir bu.