7 Ocak 2011 Cuma

Furkan P.Tesi Mr'a Girecek (FurkanAldemir.com)

10.haftada İzmir'de oynanan F.Bahçe Ülker karşılaşmasının son bölümünde talihsiz şekilde sakatlanan Furkan Aldemir'in son durumunu kendi ağzından öğreniyoruz. Genç oyuncunun yayın hayatına yeni başlayan resmi sitesi www.furkanaldemir.com'da yer alan açıklaması şu şekilde:

'Ayağımdaki atel çıkartılıp yerine özel bir bileklik takıldı. Bilekliğin Cuma günü yerle teması sağlanacak. Üzerine yüklenmeden hafif bir şekilde bileğimin üstüne basabileceğim. Pazartesi günü bir MR'a daha gireceğim. O MR'da yırtığın iyileşme durumuna ve kemikte ödem olup olmadığına bakılacak. Bileğimdeki şişliğin büyük çoğunluğu indi. Beni rahatsız eden bir ağrım yok. Üzerine basmaya başlayınca iyileşme sürecimin hızlanacağı ve ödemin dağılacağı söylendi.'

Kulüplerimizin ve oyuncularımızın internet mecrasına ilgileri malum düzeyde iken Furkan'dan akıllıca bir hareket kesinlikle. Kendi cümleleriyle geride kalan basketbol yaşantısını anlattığı yazıyı okumak için burayı kullanabilirsiniz. Sitenin bazı bölümleri ise yapım aşamasında.Takipte kalmaya devam edelim. Tık!

Henüz Yorum Yapılmamış