10 Ocak 2011 Pazartesi

Hüseyin Beşok Beşiktaş'a (mı?)

Ergin Ataman'ın göreve gelişinin ardından transfer konusunda daha da hareketlenen Beşiktaş Cola Turka'da sürpriz bir yerli isim gündemde. Bu yıl Aliağa Petkim ile anlaşarak memlekete dönüş yapan Hüseyin Beşok, rotasını yeniden İstanbul'a çevirme noktasında. Bugün İzmir'de taraflar arasında bir görüşme yapılacakmış. Beşiktaş istekli, Hüseyin istekli.. Aliağa onayı verirse olur gibi bu iş. Salsabasket özel haberidir.

9 Yorum Yapılmış:

etoo dedi ki...

Kambala'nın gelişiyle Hüseyin Beşok'a olan gereksinim bence ortadan kalktı.Aliağa'nın bu transfere onay vereceğini düşünüyorum.

ChirkeFh dedi ki...

zaten yerli rotasyon kısıtlı kaptanıda elimizden kacırırsak işimiz zor

koray dedi ki...

Aliağanın 4 galibiyeti var ve düşme potasının hemen üzerinde hal böyle iken bu transfere neden izin versinler.Hüseyin en iyi yerli oyuncuları konumunda.Daha da önemlisi sözleşmesi devam eden bir oyuncudan bahsediyoruz ve transfer dönemi bitti ancak kiralama mümkün bu durumda önce klüpten onay almadan oyuncu ile görüştü ise BJK bunun üzerine de düşünmek lazım.

Mustafa Demir dedi ki...

Hüseyin Beşok söylentileri doğruysa bu sene ki hedef maksimum yarı final olur ki o bile zor.Bu takıma savunması iyi olan atletik bir 5 numara lazımken Hüseyin hamlesinin düşünülmesi bana çok garip geliyor.Al kaliteli bir 3 (Newley) bir de 5(Eze) numara takım şampiyonluğun 3 adayından biri olsun.

ercan dedi ki...

6,75 gerisinde çok adamımız var. Bize içerde sağlam iş yapacak adam lazım.

Cakarta35 dedi ki...

bence yazık olur kaptanın ayrılması allah sonumuzu hayır etsin hep beraber bekleyelim

ali dedi ki...

sezon bası olmalıydı bu trasfer sezon bası yapılanmada ısmaıl cevık rotasyonda faydalı olur dıye dusunduler ama dedıklerı cıkmadı olgy cevher ve lıkhtov la sezon gecmez ama sımdıde ıyı yerlı almazsınız anca bu oyuncuları tamalıcak husyın gıbı tecrubelı ısım gelebılır ben bır sey sorucam enesın turkıyede oynama ıhtılamlı var demı yanı ısterse oynıyabılırmı herhangıbır hukıkı engel yada fb nın sundugu sartlar varmı nedım yucel yada enesden bırıde uygun olabılır bence

Adsız dedi ki...

aliğa takımı kabul etmiş bugün imza atması bekleniyor.
bence aliağa için kayıp çünkü yerli rotasyon kısıtlı bundan sonra işi zor.

Adsız dedi ki...

Aliağa için son derece mantıklı bir hamle olmuş. Kambala geldikten sonra Beşok gereksizdi. Zaten içeride hiç mücadele etmeden dışarıdan savurup duruyordu...