14 Ocak 2011 Cuma

Jēkabsone-Žogota F.Bahçe'de

Transferi günler öncesinden, Jēkabsone-Žogota'nın ülkesinin basınına yaptığı açıklamadan öğrenmiştik zaten. F.Bahçe cephesinden resmi açıklama da az önce geldi. Letonya basketbolunun en önemli isimlerinden, Avrupa basketbolunda da fark yaratan oyunculardan bir diğeri Jēkabsone-Žogota artık F.Bahçe için ter dökecek. Diana Taurasi'nin testinde çıkan yasaklı maddenin ardından önce McCoughtry, şimdi de Žogota hamleleri Taurasi kaybedilse de hedefin Avrupa Kupası olduğunu bir kez daha, net şekilde vurguluyor. Transferden daha önemli olan da kesinlikle bu vurgu bana kalırsa. Hayırlı olsun.

5 Yorum Yapılmış:

sinan dedi ki...

iyi paralar harcanıyor bakalım ekaterinburg'u geçip şampiyon olabilecekler mi? penny de kaldı galiba

kotanbaz dedi ki...

Fenerbahçe bu kupayı gerçekten istiyor. Umarım bu yolda bir aksilik çıkmaz. Çünkü yeni transferlerle birlikte kadro kalitesi rakiplerinden çok daha yukarıda bence.

jbck dedi ki...

Kervan yürümeye devam ediyor, mayası sağlam bu takımın, geçmişte her türlü sıkıntının içinden çıkmayı bildiler, bugün de biliyorlar. Onlar için harcanan para da helal olsun, başkalarına dert olmasın.

matadorxx dedi ki...

takımda gerçekten bir dış şutör eksikliği vardı hep içeriden oynuyorduk çok yerinde bir transfer iyi bir şutör ve euroleague tecrübesi üst düzeyde... penny konusunda benim pek umudum yok çok mutsuz olduğu her halinden belli. dee nin gidişi onu mahvetti. tahminim ekaterinburg maçına kadar takımda kalmasını istediler sonra yol verilecek bu şartlar halinde devam etmesi beklenemez

EERRAAYY dedi ki...

penny`nın durumu hakkında bır bılgı varmı?